Pobieranie z CDA

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
997
Reakcje/Polubienia
42
Mam obecnie wykupione konto premium, ale nie lubię oglądać online, wolę w swoim playerze na lapku.
Czy jest jakiś sposób, aby pobrać film premium na dysk?
Kojarzę, że kiedyś, dawno temu miałam jakiś programik, przez który logowałam się do CDA i mogłam pobierać, ale to było jeszcze na starym lapku i Win7. Nie pamiętam już co to był za program. Myślałam, że może Fast Video Downloader, bo miałam go kiedyś i dziś akurat jest za free z GotD, ale niestety, nie pobiera tego filmu
:(

Z innej promocji mam też jakiś Repaly Media Catcher, ale też nie daje rady, nawet nie ma logowania do konta CDA. Ewidentnie czas odinstalować ten badziew.
Próbowałam coś wygooglować, na jakiejś stronce polecano YT Saver, ale nie dość, że okazał się płatny, to po zainstalowaniu triala i tak sobie nie poradził, mimo że zalogowałam się do konta i mogłam oglądać online z poziomu tego programu (co dla mnie nie miało sensu) :mad:
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36777
Reakcje/Polubienia
25834
Miasto
Trololololo
Mam obecnie wykupione konto premium, ale nie lubię oglądać online, wolę w swoim playerze na lapku.
Czy jest jakiś sposób, aby pobrać film premium na dysk?
Kojarzę, że kiedyś, dawno temu miałam jakiś programik, przez który logowałam się do CDA i mogłam pobierać, ale to było jeszcze na starym lapku i Win7. Nie pamiętam już co to był za program. Myślałam, że może Fast Video Downloader, bo miałam go kiedyś i dziś akurat jest za free z GotD, ale niestety, nie pobiera tego filmu
:(

Z innej promocji mam też jakiś Repaly Media Catcher, ale też nie daje rady, nawet nie ma logowania do konta CDA. Ewidentnie czas odinstalować ten badziew.
Próbowałam coś wygooglować, na jakiejś stronce polecano YT Saver, ale nie dość, że okazał się płatny, to po zainstalowaniu triala i tak sobie nie poradził, mimo że zalogowałam się do konta i mogłam oglądać online z poziomu tego programu (co dla mnie nie miało sensu) :mad:
Ja pobieram za pomocą rozszerzenia CDA Downloader (Firefox), obadaj sobie czy działa z premium.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36777
Reakcje/Polubienia
25834
Miasto
Trololololo
Ja korzystam z tego pierwszego i działa bardzo dobrze, ten drugi to nie wiem.

Można inaczej, włącz Windows subsystem for Android w Windowsie 11, zainstaluj apkę od CDA na Windowsie i w niej masz możliwość pobierania bo jesteś premium tzn, masz konto premium a apka ma możliwość pobierania filmów.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
997
Reakcje/Polubienia
42
Ja korzystam z tego pierwszego i działa bardzo dobrze, ten drugi to nie wiem.
W opisie tego rozszerzenia jest napisane:
"* Pobieranie filmików Premium nie jest możliwe."
Mimo to zainstalowałam, ale na stronie z filmem ikona rozszerzenia jest wyszarzona i nie widzę żadnej możliwości pobrania.

Można inaczej, włącz Windows subsystem for Android w Windowsie 11, zainstaluj apkę od CDA na Windowsie i w niej masz możliwość pobierania bo jesteś premium tzn, masz konto premium a apka ma możliwość pobierania filmów.
Nie wiem czy to tak zadziała. Z tego co kojarzę, to na smartfonie apka działała w taki sposób, że te filmy nie były nigdzie dostępne poza tą aplikacją. Nawet jeśli zostały pobrane do obejrzenia offline, to i tak można je było oglądać tylko w tej aplikacji, a to mnie nie urządza, bo ja chcę oglądać w swoim playerze.
Miałam nadzieję, że jest jakiś program do pobierania, przez który można się zalogować do CDA na swoje konto premium i wtedy pobrać...
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36777
Reakcje/Polubienia
25834
Miasto
Trololololo
W opisie tego rozszerzenia jest napisane:
"* Pobieranie filmików Premium nie jest możliwe."
Mimo to zainstalowałam, ale na stronie z filmem ikona rozszerzenia jest wyszarzona i nie widzę żadnej możliwości pobrania.


Nie wiem czy to tak zadziała. Z tego co kojarzę, to na smartfonie apka działała w taki sposób, że te filmy nie były nigdzie dostępne poza tą aplikacją. Nawet jeśli zostały pobrane do obejrzenia offline, to i tak można je było oglądać tylko w tej aplikacji, a to mnie nie urządza, bo ja chcę oglądać w swoim playerze.
Miałam nadzieję, że jest jakiś program do pobierania, przez który można się zalogować do CDA na swoje konto premium i wtedy pobrać...
IDM obadaj
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
997
Reakcje/Polubienia
42
IDM jest płatny, a poza tym pytam właśnie po to, abym nie musiała bez sensu testować 10 różnych programów. Myślałam, że może tutaj ktoś zna odpowiedź. No a jeśli nie, to trudno, będę oglądać online...
Szkoda, że ten odtwarzacz na CDA jest taki ubogi :(
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4456
Reakcje/Polubienia
5857
Miasto
To tu to tam....
Premium na CDA (jak i niekiedy wyzsze rozdzielczosci w standardzie) sa zabezpieczone DRM (latwo sprawdzic: przy wylaczeniu obslugi DRM w przegladarce film ktory tego wymaga po prostu nie pojdzie).
Sciagniecie filmu zabezpieczonego DRM to nie jest proste hop siup i trzeba troszke gimnastyki.
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
997
Reakcje/Polubienia
42
Na innym forum ktoś napisał, że sprawdzał IDM i też nie pobiera. Mi ktoś podesłał Bigasoft Video Downloader i kilka filmów premium pobrał, ale później już przestał sobie radzić. Tak jakby na CDA coś zmienili. Także chyba dam sobie spokój
 

Micx

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Lipiec 2013
Posty
211
Reakcje/Polubienia
197
Ja z CDA pobieram Ant Download Manager ale na zwykłym nie premium tak że nie wiem czy zadziała
 
Do góry