windows 10 klucz

Quń

Bardzo aktywny
Dołączył
30 Sierpień 2013
Posty
389
Reakcje/Polubienia
173
I jeszcze jedno: zabierz fujitsu na spacer do serwisu, niech mu obejrzą zasilacz, czy mu w nim kondensatory nie napuchły. Ewentualnie sam rozbierz i obejrzyj. Dawno tego już nie robiłem, ale w tych "firmowych" po tych 5 czy 7 latach najczęstsza przyczyna usterek to kurz na radiatorach z przegrzaniem, walnięte dyski i właśnie napuchnięte kondensatory w zasilaczu/na płycie głównej - da się wymienić to po 2 zł za sztukę.
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2191
Reakcje/Polubienia
2566
Miasto
Kraków

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5650
Reakcje/Polubienia
4135
Miasto
Polska
próbowałem oddać lapka do serwisu… na pytanie, czy mogą dokonać aktywacji na bazie klucza, który trzeba wcześniej zdezaktywować, odpowiedzieli twierdząco, że tak, ale:
sami muszą wgrać system i go skonfigurować (?) po czym aktywować za jedyne 220 zł
tylko jeden problem, nie chcieli dać 100% gwarancji, że cała operacja się uda...

co do Fujitsu: udało mi się znaleźć zasilacz na allegro; kolega podpiął na krótko, ale niestety płyta główna się nie odezwała… pewnikiem padła… tak twierdzi obeznany z tematami kolega…

zakupiłem licencję za parę złotych ( :ty też Nitrogene) i w weekend zawalczę… przy okazji poczytam o transferach kluczy ( :ty też Helium)

ponadto chciałem wszystkim serdecznie podziękować za wszelkie uwagi, porady, sugestie ( :ty też Quń, :ty teżIrcus) a nawet pewną prześmiewczość
( :ty też Oksiak, :ty teżNitrogene) z nutkami sarkazmu…
 
Do góry