Poczta będzie skanować nasze listy

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Witam !

Poczta będzie skanować nasze listy. A następnie dostarczać je w formie elektronicznej do naszych e-skrzynek. I to jeszcze w tym roku - pisze "Gazeta Wyborcza".

Czytaj więcej :

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

:scratch
 

graf

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
768
Reakcje/Polubienia
0
Się im wszystkim już w d..... zupełnie poprzewracało, bo w tych bezmózgich puszkach umieszczonych na podporze zwanej szyją pewnie nigdy nic nie było. !!
 

graf

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
768
Reakcje/Polubienia
0
fiodor99 napisał:
Taaaa uwielbiam się dzielić treścią mojej korespondencji z obcymi :szydera


Zdaniem analityków rynku pocztowego właśnie w 2025 r. zostanie wysłany ostatni papierowy list. Pierwszy poważny krok wtym kierunku robi Poczta Polska

fiodor99, wygląda na to, że albo będziesz musiał zacząć to "uwielbiać" chcąc korzystać z usług PP itp., albo przerzucić się na gołębie pocztowe. :(
Tyle że pewnie uznają to za nielegalne, Ciebie zamkną a na gołębie będą polować przy pomocy dronów. :(
 

graf

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
768
Reakcje/Polubienia
0
W praktyce to jest tak, że nawet ludzie którzy z racji pełnienia swoich służbowych obowiązków mają dostęp do naszych danych, dopuszczają się nadużyć a co dopiero ta cała reszta różnego rodzaju hołoty (jak dla mnie).
Co do przesyłek lisowych to wydaje mi się, że już jakaś część poczty jest skanowana. Nie ma co się oszukiwać, wysoko postawieni dranie którzy za tym stoją, zrobią wszystko żeby pod każdym względem pobić George'a Orwella (coby mu gały z orbit wyskoczyły) i móc kontrolować tłumy.
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
fiodor99 » 17 Kwi 2014 10:23
Taaaa uwielbiam się dzielić treścią mojej korespondencji z obcymi :szydera
Masz mejla? używasz PGP lub innego szyfrowania? ...nie? ....to dzielisz się treścią wiadomości z obcymi bo poczta jest skanowana, mistrzem w tej dziedzinie jest google i jego gmail, choć inni gorsi nie są
 
Do góry