Pomoc w wyborze urządzenia wielofunkcyjnego.

Śnieżynka

Wygadany
Dołączył
4 Listopad 2012
Posty
88
Reakcje/Polubienia
2
Miasto
Polska
Witajcie.
Jakie polecacie tanie w eksploatacji (tanie tusze) urządzenie wielofunkcyjne, zależy mi również, aby to urządzenie ładnie drukowało zdjęcia, pisząc "ładnie" mam na myśli, w odpowiednich kolorach, a nie np. na niebiesko.

Pozdrawiam Wszystkich i z góry dziękuję za odpowiedzi.
 

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
649
Reakcje/Polubienia
1423
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
. Dlaczego? Dlatego, że wszystko działa tak jak powinno. Bardzo dobry scaner, kopiarka oraz drukarka z "nigdy" nie kończącymi się tuszami. A jak już to wymieniasz to pojedynczy kolor. Oryginalne tusze (zdecydowanie polecam) niewiele droższe od zamienników. Cena urządzenia coś około 4.5 setki. Używam 1.5 roku prywatnie a w firmie od roku (5 sztuk na razie) i ani jednego zacięcia. Jedyny mankament to brak druku dwustronnego - trzeba odwracać kartki. Dodam jeszcze, że bardzo dobrze działa Wi-Fi chociaż przed zakupem ktoś na forum pisał, że to słabsza strona tego kombajnu. Bzdura. I jeszcze jedno - fotki. Nie drukowałem pocztówek a wielokrotnie slajdy prezentacji zawierające fotki i były one normalne bez jakichkolwiek przebarwień. Oczywiście rozmawiamy o sprzęcie amatorskim i w tej klasie jak dla mnie moim subiektywnym spojrzeniem - jest super pod każdym względem.
 

rafalp86

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2011
Posty
916
Reakcje/Polubienia
446
Polecam jak napisał przedmówca Brother DCP-J105, sam posiadam ten sprzęt i działa bardzo dobrze.Tusze tanie, oryginał 39zł a wystarcza na 1500 kartek. Czarny 2x tyle bo ma większy zasobnik. Szkoda tylko,że wyświetlacz nie jest podświetlany.
 

marek7001

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
30 Lipiec 2012
Posty
266
Reakcje/Polubienia
45
Miasto
Ostrołęka
Podpinam się pod pytanie ;) Bardzo wskazany druk dwustronny /duplex/
 

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
649
Reakcje/Polubienia
1423
Marek - bliźniaczy model Brothera z duplexem: DCP - J562 DW
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Cena jak widzę zbliżona a koszty eksploatacyjne będą podobne. Nie wiem w jakich kosztach się chciałbyś poruszać. To jest atrament. Jak pisałem wyżej mam łącznie 6 sztuk (bez duplexu) J105W. Natomiast z duplexowej korzystam też z Brothera model MFC - 9340C. Ale to już laser i cena powyżej 2000. Tę drukarkę mam bardzo krótko - około 2 miesięcy. Działa bez najmniejszego zgrzytu ale to tylko 2 miesiące więc opinia nie musi być wiarygodna.
 
Do góry