Pomocy! - Zablokowany Windows 7

Niejaki

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
16 Wrzesień 2017
Posty
1050
Reakcje/Polubienia
1433
Cześć witam z Ubuntu( całkiem fajne)
Sądziłem że odratowałem mój win7 bo już prawie był pulpit ale do wszystkiego wpieprzyła sie aktualizacja windy (o której nawet zapomniałem).
I za każdym razem kończył konfigurację aktualizacji wyświetlając napis "zamykanie systemu"
znowu reset
Mógłbym o tym pisać jeszcze z pół godziny ale kogo to...

Teraz planuję kupić nowy dysk i zainstalować w7 żeby nie stracić ważnych programów (chociaż nie wiem czy sie uda je przeinstalować)
używałem płyty LAZESOFT recovery i coś tak popieprzyłem że po starcie sysa chce płytę instalacyjną bo nie ma fltmgr.sys.
poza tym nie wspomniałem, że rok temu instalowałem Ubuntu i korzystałem z grub2 a teraz nawet wybór systemu się nie pojawia

Jak można to podajcie jakiś link do instala win7 wmiarę zaktualizowanego (próbowałem ten od Della ale coś pozmieniali iteraz zamiast 3gb
zajmuje 7.5gb i nie chce się uruchomić)
siema
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35820
Reakcje/Polubienia
24870
Miasto
Trololololo

Niejaki

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
16 Wrzesień 2017
Posty
1050
Reakcje/Polubienia
1433
jest klucz do win7 Pro SP1
 

Niejaki

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
16 Wrzesień 2017
Posty
1050
Reakcje/Polubienia
1433
Zapomniałem jeszcze coś dopisać o tym Windows 7 with Service Pack 1 (build 7601) x86, x64 PL - 12 Grudzień 2017.
Zajrzyj do spojlera ;)
Może coś powiesz po zamierzam ściągać rano - wtedy jest u mnie darmowy internet
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19194
Reakcje/Polubienia
55830
Ostatnia edycja:

Niejaki

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
16 Wrzesień 2017
Posty
1050
Reakcje/Polubienia
1433
Dzięki - nie dojrzałem tego wcześniej
I wolę po angielsku bo katalogi (chyba) będą miały jednolite nazwy
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
Wejdź na tę stronę
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Wpisz swój klucz i po weryfikacji otrzymasz link do pobrania oryginalnej kopii Windows 7 zgodnej z twoim kluczem do wyboru w wersji 32 lub 64 bit
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
Niedawno, bo 30 stycznia 2018 roku ściągnąłem korzystając z jednego z moich kluczy OEM dwa obrazy Windows 7 Home Premium 32 i 64 bitowy. Co więcej: po usunięciu z folderu Sources pliku ei.cfg w trakcie instalacji mam wybór dowolnej wersji Windows 7 poczynając od Home Basic a kończąc na Ultimate.
 

Niejaki

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
16 Wrzesień 2017
Posty
1050
Reakcje/Polubienia
1433
W sumie to masz racje z tym bankiem.
Obraz Gandalfa już ściągnąłem ale na wszelki wypadek mógłbyś podać jakiś legalny link do pobrania oryginału.
Posiadam jedynie klucz do win7 Pro i po wpisaniu na oficjalnej stronie pobrań MS wyskakuje error.
Przypominam, że siedze na ubuntu bo na windows użył bym "Windows ISO Downloader.exe"
 
Do góry