[Posiadam] Revo Uninstaller Pro

grummer

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Lipiec 2010
Posty
457
Reakcje/Polubienia
2
Zdobyłem licencję w tym konkursie:


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Doszedłem do wniosku, że jak na razie ta licencja niepotrzebnie będzie się marnować, gdyż posiadam równie dobry kombajn do usuwania aplikacji. Chciałbym się zamienić na jeden z tych programów:

cFosSpeed
Sandboxie
Look'n'Stop Firewall
Spyshelter Firewall

Nieukrywam, że najbardziej by mi zależało na Sandboxie. Oczywiście licencja lifetime. Jestem też otwarty na inne propozycje. Jeśli oferta będzie dobra, dorzucę Winpatrol Plus.
 

grummer

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Lipiec 2010
Posty
457
Reakcje/Polubienia
2
Naprawdę nie ma nikogo, kto ma jakąś lickę w zapasie i chce się wymienić? :(
 

CarTon

Bardzo aktywny
Dołączył
10 Październik 2012
Posty
195
Reakcje/Polubienia
1
Miasto
19°57'E - 50°03'N
Gdybyś chciał odstapić tę (tą) :dziwak licencję, pewnie chętni by się znaleźli.
Sam byłbym jednym z nich.
 

grummer

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Lipiec 2010
Posty
457
Reakcje/Polubienia
2
Ależ chcę odstąpić, ale za jeden z tych programów ww :jezyk
 

CarTon

Bardzo aktywny
Dołączył
10 Październik 2012
Posty
195
Reakcje/Polubienia
1
Miasto
19°57'E - 50°03'N
Miałem na myśli bez wymiany. Wybacz źle się wyraziłem. :klawik.
Życzę powodzenia. Na pewno ktoś się znajdzie z interesującą cię licencją.
Sam niestety nie mam nic do zaoferowania.
Przepraszam za wtrącanie się w wętek. :piwko
 
A

Anonymous

Witam.
Nie wiem, czy kwestia wymiany jest jeszcze nadal aktualna. Posiadam licencję(1 stanowisko) na AVG Internet Security 2013 ważna do połowy listopada 2013r. Licencja wygrana w konkursie Dobre Programy pl w listopadzie 2012r. Jeśli sprawa jest aktualna, a autor tematu nadal wymianą zainteresowany, proszę o kontakt na priv.
Pozdrawiam :ok .
 

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
grummer tu tylko parę programów wywołuje poruszenie np. WinRAR, czy właśnie Sandboxie. Pocieszę Cię trochę niestandardowo. Mając Emsisoft Anti-Malware chciałem się wymienić na Hitmana Pro, ale oczywiście chętnych nie było. Wobec tego oddałem za friko, ale chyba dzięki temu :klawik. później wygrałem tego Hitmana. Dobre uczynki mogą zostać wynagrodzone :dziwak
 

grummer

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Lipiec 2010
Posty
457
Reakcje/Polubienia
2
Overlocker: Oddałem licencję ojcu i pewnie będzie zadowolony jak go nauczę obsługi programu. Sam kiedyś używał takich programów, m.in. CleanSweep w czasach kiedy jeszcze nie należał do Symanteca. Jak jednak będzie go denerwował, to pokażę mu godny i bardzo prosty program Full Uninstall ;)

Manila: Wiem, wiem i z jednej strony nie rozumiem fenomenu Winrara. Sam posiadam licencję kupioną promocyjnie. Rzuciłem się na niego wtedy jak wygłodniałe zwierzę, ale sam nie wiem dlaczego... Pewnie dlatego, że ludzie robią mu większą renomę niż jest tego wart. Jest tyle darmowych, czy komercyjnych odpowiedników, które przecież niczym nie ustępują mu. Podobnie zauważyłem jest z Total Commanderem. Dwa legendarne programy, które po prostu pamiętają jeszcze czasy Win 3.11. Przykładów na to jest mnóstwo. BTW też oddałem dużo programów i potem wygrałem Revo ;)
 

kinimoD

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Maj 2012
Posty
668
Reakcje/Polubienia
2
Wszystko to pewnie kwestia gustu ale ja osobiście nie wyobrażam sobie pracy bez Total Commandera na dłuższą metę. Próbowałem już różnych programów ale zawsze wracam do TC. Dla mnie jest świetny i nie ma nic lepszego wśród programów tego typu.
 
A

Anonymous

grummer napisał:
Overlocker: Oddałem licencję ojcu i pewnie będzie zadowolony jak go nauczę obsługi programu. Sam kiedyś używał takich programów, m.in. CleanSweep w czasach kiedy jeszcze nie należał do Symanteca. Jak jednak będzie go denerwował, to pokażę mu godny i bardzo prosty program Full Uninstall.......... ;)
:dziwak - Dzięki za szybką odpowiedz w temacie.
 
Do góry