Potwierdzenie wygranej w konkursie. CZYTAĆ!!!

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9846
Reakcje/Polubienia
10469
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Moi drodzy forumowicze. W związku z tym, że pewna sytuacja zdarza się po raz kolejny i na nic zdają się nasze tłumaczenia i wyjaśnienia postaram się w prostych słowach opisać jak potwierdzamy wygraną.

Wygraną potwierdzamy w PRYWATNEJ WIADOMOŚCI a nie na profilu danej osoby bo jak na tym profilu nam odpowie to wygrany klucz zobaczą wszyscy a chętnych na klucze u nas nie brakuje :yhy

A więc to wygląda tak.

Startujemy w konkursie (program świetny, chcę wygrać, odmieni moje życie, bla bla bla), wygrywamy i trzeba potwierdzić wygraną u organizatora. Najłatwiej w temacie konkursowym znaleźć posta z wynikami konkursu. O jest....

AxLnSgK.png


a ja jestem na liście. Klikam na przycisk "Contact" pod awatarem

DpNIYGx.png


Można kombinować inaczej ale tak jest najprościej bo po kliknięciu otworzy się okienko edytora wiadomości z wpisanym już tytułem, którym będzie tytuł tematu konkursowego. Ja nie muszę nic wpisywać w tytule a adresat od razu wie o co chodzi i w jakim celu zawracam mu du....szę. O wyświetliło się....

bp03sqR.png


Jest już tytuł i adresat. Wystarczy tylko coś wpisać w treści i wysłać wiadomość poprzez przycisk "Rozpocznij rozmowę". Teraz tylko pozostaje nam czekać na klucz, kod czy co tam przyjdzie w odpowiedzi.

Tyle. Ciężko było:?? Chyba nie :comp
 
Ostatnia edycja:

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
Jeśli jest wymagane wysłane swoich danych do organizatora konkursu . Np: imię i adres poczty elektronicznej .To takie dane dopisujemy w tej samej wiadomości na końcu . Im szybciej dostarczacie potwierdzenia i dane jeśli są wymagane, tym szybciej organizator obdaruje was nagrodami . Pamiętajcie o tym . Czas na wysłanie potwierdzenia to od 24 do 48 godzin w zależności kto organizuje konkurs . Po tym czasie uznajemy że dana osoba rezygnuje z nagrody, jeśli nie dostarczy takiego potwierdzenia i nagroda wędruje do osoby następnej na liście - która nie miała szczęścia w losowaniu . To tyle w kwestii prawno organizacyjnej ode mnie:comp
 

TaliZorah

Nowy użytkownik
Dołączył
8 Kwiecień 2016
Posty
9
Reakcje/Polubienia
8
jak potwierdzic wygrana w konkursie bo niema avatara ani cntact
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9846
Reakcje/Polubienia
10469
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Do góry