PPM zawiesza się po optymalizacji ...

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
Od czasu kiedy zoptymalizowałam system, przy pomocy TuneUp Utilities 2012, zawiesza się PPM. Co odpowiada za te operację? Proszę o pomoc! :nea
 
A

Anonymous

Bardzo wiele osób ma problemy po zastosowaniu optymalizacji z TuneUp, w takiej sytuacji najlepiej i najszybciej jest przywrócić system do momentu sprzed optymalizacji.
Osobiście nie polecam używania do optymalizacji tuneup, wszystkie rzeczy, które jest w stanie wykonać ten program można zrobić samemu i jest to o wiele bardziej bezpieczne

Pozdrawiam i życzę dobrej nocy
 
A

Anonymous

tofana napisał:
Od czasu kiedy zoptymalizowałam system, przy pomocy TuneUp Utilities 2012, zawiesza się PPM.
W takim przypadku sprawdzałem system plików za pomocą CHKDSK. Dotyczyło to Windows 7.
01. PPM na głównej partycji
02. Wybrać Właściwości
03. Dalej opcję Narzędzia
04. Sprawdź
05. Zaznacz w Opcjach sprawdzania dysku:
> Automatycznie napraw błędy systemu plików
> Skanuj dysk i próbuj odzyskać uszkodzone sektory

Pozdrawiam
:hi
 
A

Anonymous

Tak jak Ola mówiła "przywrócić system do momentu sprzed optymalizacji. " i samemu spróbować zoptymalizować system ręcznie lub użyć innego do tego programu.Polecam Advanced SystemCare korzystałem i byłem z niego zadowolony :ok .


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Pozdrawiam :hi .
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
Ola napisał:
Bardzo wiele osób ma problemy po zastosowaniu optymalizacji z TuneUp, w takiej sytuacji najlepiej i najszybciej jest przywrócić system do momentu sprzed optymalizacji.
Osobiście nie polecam używania do optymalizacji tuneup, wszystkie rzeczy, które jest w stanie wykonać ten program można zrobić samemu i jest to o wiele bardziej bezpieczne

Pozdrawiam i życzę dobrej nocy


Dziękuję za radę!
Przywróciłam, wywaliłam (ale mi szkoda, bo tak ładnie system przyspieszył) :dziękuję
Mam Wise Care 365 Pro, ale to nie to samo. :hippie Po TuneUp to był szatan, a teraz nie wiem jak mogę taki wynik osiągnąć. :zawsty
Liczę na dalszą konwersację w tym wątku ... :england

ps chkdsk nie wykazywało żadnych błędów
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
tofana napisał:
Od czasu kiedy zoptymalizowałam system, przy pomocy TuneUp Utilities 2012, zawiesza się PPM. Co odpowiada za te operację? Proszę o pomoc! :nea
TuneUp to bardzo dobry program,tylko trzeba wyłączc automatyczną optymalizację i wykonywać to ręcznie,po wczesniej zaznaczonych elementach do usunięcia.TuneUp sam za dużo nie usuwa,więcej automatycznie usuwa Wise Care 365.
 
Do góry