Prośby i Propozycje dotyczące tłumaczeń

rafibanek

Świeżak
Dołączył
23 Grudnia 2018
Posty
29
Reakcje/Polubienia
1
Prośba do @Aljot - nie masz przypadkiem spolszczenia do Magixa Video Pro X 14/15? To program z tej samej stajni co Movie Edit Pro, który chyba tutaj już tłumaczyłeś. Dodam tylko, że korzystam z Twojego spolszczenia PainShop Pro 2023U v25.1.0.28 i działa rewelacyjne. W sierpniu br. pojawiła się jakaś kolejna aktualizacja PSP 2023 o nazwie "Update2", ale boję się ją instalować, żeby nie stracić Twojego spolszczenia. Czekam na info, dzięki
 

rafibanek

Świeżak
Dołączył
23 Grudnia 2018
Posty
29
Reakcje/Polubienia
1
@Aljot, co do aktualizacji sierpniowej Corela PaintShop Pro 2023 pobrałem na dysk i sprawdziłem - to wersja v25.2.0.58_64-bit, którą tez przetłumaczyłeś. Skoro mam zainstalowane już Twoje starsze spolszczenie v25.1.0.28, jak mam teraz uaktualnić je?
 

Aljot

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Styczeń 2014
Posty
361
Reakcje/Polubienia
972
Miasto
Warszawa
Programów od firmy Magix nie tłumaczyłem! Tym się zajmuje @Emmers

Informacje jak zaktualizować spolszczenie do PSP, znajduje się w katalogu instalatora w pliku PDF "Instrukcja spolszczenia"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

rafibanek

Świeżak
Dołączył
23 Grudnia 2018
Posty
29
Reakcje/Polubienia
1
Dzięki @Aljot, robicie naprawdę dobrą robotę, za to wielki szacun. Przy okazji, pobrałem też spolszczenie do Premiere Pro CS6 (jeszcze nie instalowałem - jest jakiś tutorial na forum?), przydałoby mi się też spolszczenie do Illustratora CS6, sory, może za dużo wymagam od razu, póki co dziękuję za Waszą społeczną pracę, która ułatwia nam życie
 

rafibanek

Świeżak
Dołączył
23 Grudnia 2018
Posty
29
Reakcje/Polubienia
1
@Emmers, czy dasz radę przygotować kiedyś spolszczenie do Magix Video Pro X 14/15, czy nie przymierzasz się do tego softu?
 

fresta

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Październik 2010
Posty
380
Reakcje/Polubienia
414
Poszukuję osobę która pomogła by dla mnie dostosować kompletne spolszczenie do programu LosslessCut.
Instrukcję jak dostosować lokalne tłumaczenie do programu znajduje się na stronie:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Kompletne tłumaczenie udostępnię osobie która podejmie się tego.

P.S. Korespondowałem z deweloperem programu. Posiada już to tłumaczenie. Kiedy będzie wdrożone to tłumaczenie, nie wiadomo.
 
Do góry