Problem - auto-reset kompa raz dziennie

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
Komp mi się sypie po instalacji karty Geforce GTX 970 - mam wrażenie, że Kerish Doctor 2017 wywala coś z NVidii - bo resetuje mi Win 10 x64 - niby blue screen pokazuje po uruchomieniu, że się gryzą zabezpieczenia kompa - nawet odinstalowałem Kaspersky IS na próbę i nie pomogło /Kerish Doctor 2017 ma swoją ochronę AV to myślałem, że się gryzą/. Objawy takie jakby wentylator któryś nawalał - podnosi się temperatura w obudowie do 51 stopni i reset - komp włącza się ponownie i potem już mogę działać bez problemu wiele godzin.
Ciągle mam starą płytę główną MSI MS-7346 czy jakoś tak. Poprzednia karta ją okopciła, może czas na nową płytę? Kupiłem zasilacz, wiatraki "większe" i grafikę ... Myślałem o obudowie /w związku z temperaturą/, ale przy otwartej komp też się resetuje. Do Bios-u się nie dotykam /sterowniki aktualne mam/, ale serwis mi wymieniał te komponenty, to może coś przestawili lub wręcz powinni przestawić w Bios? Grzebię się z tym ze 3 tygodnie już. Ciekawostka - po instalacji aktualizacji NVidia - komp działał bez problemu - jak Kerish wyczyścił - problem wrócił ... Wypadałoby zapytać w Kerish czy mieli podobne zgłoszenia, ale Oni po "ludzku nie mówią", to nie pytałem ...
 

alojzy

Bardzo aktywny
Dołączył
9 Czerwiec 2014
Posty
151
Reakcje/Polubienia
4
Jeśli blue screen to jak rozumiem sprawdzałeś kod błędu? I nic nie udało się wywnioskować z tego?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36290
Reakcje/Polubienia
25397
Miasto
Trololololo
Skoro twierdzisz ze to kerish Doctor to przywróć kopię jego czyszczenia i sprawdź czy dalej problem występuje.Kerisha wyłącz w czasie rzeczywistym i ustaw jako uruchamiany na żądanie.

Skoro masz blue Screeny to tym programem sprawdzisz co je powoduje i problem będzie rozwiązany.
http://programyzadarmo.net.pl/threads/whocrashed.9170/#post-205445
 
Do góry