Problem z przeglądarką Slimjet

wojwojtek

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Wrzesień 2010
Posty
193
Reakcje/Polubienia
65
Od kilku już lat używam moją ulubioną przeglądarkę Slimjet i wszystko było ok do momentu zainstalowania dzisiaj z promocji z naszego PZD Ashampoo Anti-Virus 2015. Po szybkim skanowaniu znalezionych zostało 11 zainfekowanych plików które przeniesione zostały do kwarantanny. Slimjet już nie otwierała stron i pojawiał się komunikat: wtyczka ghostery uległa awarii i wtyczka Adblock uległa awarii. Przywróciłem z kwarantanny pliki ale nic to nie dało, odinstalowałem Ashampoo Anti-Virus 2015, dalej nie było efektów, odinstalowałem Slimjet i zainstalowałem od nowa -dalej brak poprawy. Przeglądarka się uruchamia ale tylko czysta strona. Na pasku narzędzi przeglądarki nie otwierają się żadne narzędzia (ustawienia i inne) . Komputer czyszczony CCleaner, Malwarebytes Anti-Malware, adwcleaner_3.310 i innymi i nic się nie zmienia. Już kombinuję ze dwie godziny i nie mam pomysłu, Mozilla i Pale Moon działa bez problemu...z góry dzięki za pomoc
 
A

Anonymous

Przeinstaluj slimjeta (odinstaluj , i zainstaluj ponownie) ... powinno byc ok
a nastepnym razem sprawdzaj co wywalasz ...
Bezgraniczna wiara w av tak czasami sie kończy :guma
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35946
Reakcje/Polubienia
25037
Miasto
Trololololo
Wiesz najlepiej (i najszybciej) będzie chyba przywrócić system do stanu sprzed instalacji tego szampona :zaciesz , użyj nawet przywracania systemu do tego.Trzeba dokładnie sprawdzać co antywirus klasyfikuje jako niedobre czy szkodliwe bo Avki lubią się mylić, zawsze możesz tutaj o to zapytać.
 

wojwojtek

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Wrzesień 2010
Posty
193
Reakcje/Polubienia
65
Jest ok , po odinstalowaniu kolejnym slimjet i przeczyszczeniu kompa okazało się że za pomocą "Wyszukaj" slim jest znajdował się jeszcze w WinUtilities (którego chyba też używałem) po odinstalowaniu tegoż programu Slimjet działa jak rakieta :gracz
 
Do góry