Program do kalibracji kolorów i ustawień ekranu

Tomasz Bielski

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Sierpień 2012
Posty
325
Reakcje/Polubienia
31
Miasto
Szczecin
Szukam wygodnego programu za pomocą którego ustawie sobie odpowiednią temperaturę kolorów wyświetlacza oraz innych ustawień np Gamma czy kontrast. Testowałem wiele programów w tym np F.lux ale albo mi się one wieszają albo maja inne denerwujące rzeczy.

Fajnie byłoby gdyby taki program automatycznie zmieniał temperaturę w zależności od pory dnia.

Najbardziej mi pasuje Iris
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
tego producenta.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
jest nawet na Instalkach od niedawna. Bardzo ciekawy soft. Darmowy ale jest ograniczony przydałyby mi się dodatkowe opcje dostępne PRO. Prawdopodobnie kupię. Tylko jeszcze szukam alternatywy może jest coś tańszego i równie dobrego. Znacie cosik ??
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35951
Reakcje/Polubienia
25048
Miasto
Trololololo
Szukam wygodnego programu za pomocą którego ustawie sobie odpowiednią temperaturę kolorów wyświetlacza oraz innych ustawień np Gamma czy kontrast. Testowałem wiele programów w tym np F.lux ale albo mi się one wieszają albo maja inne denerwujące rzeczy.

Fajnie byłoby gdyby taki program automatycznie zmieniał temperaturę w zależności od pory dnia.

Najbardziej mi pasuje Iris
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
tego producenta.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
jest nawet na Instalkach od niedawna. Bardzo ciekawy soft. Darmowy ale jest ograniczony przydałyby mi się dodatkowe opcje dostępne PRO. Prawdopodobnie kupię. Tylko jeszcze szukam alternatywy może jest coś tańszego i równie dobrego. Znacie cosik ??
Sprawdź sobie LightBulb
https://programyzadarmo.net.pl/threads/lightbulb.31547/#post-221457

Iris o którym piszesz jest dosyć często w promocjach.
 

Tomasz Bielski

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Sierpień 2012
Posty
325
Reakcje/Polubienia
31
Miasto
Szczecin
A gdzie szukać takie promocje? Gdzie mogę go zdobyć ?? Lightbulb wygląda ciekawie obadam dzięki.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35951
Reakcje/Polubienia
25048
Miasto
Trololololo
A gdzie szukać takie promocje? Gdzie mogę go zdobyć ?? Lightbulb wygląda ciekawie obadam dzięki.
Na forum z promocjami pytasz się gdzie szukać promocji :scratch

masz tu dwa tematy
https://programyzadarmo.net.pl/threads/iris-mini-pro-za-darmo.29138/
https://programyzadarmo.net.pl/threads/iris-iris-pro-za-darmo.28213/

dodaj je sobie do obserwowanych ( kliknij na Obserwuj Temat ) i jak się pojawi jakiś post w tych tematach to dostaniesz automatycznie powiadomienie.
 

virophage

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
199
Reakcje/Polubienia
19
Miasto
Pomorze
Szukam wygodnego programu za pomocą którego ustawie sobie odpowiednią temperaturę kolorów wyświetlacza oraz innych ustawień np Gamma czy kontrast. Testowałem wiele programów w tym np F.lux ale albo mi się one wieszają albo maja inne denerwujące rzeczy.

Fajnie byłoby gdyby taki program automatycznie zmieniał temperaturę w zależności od pory dnia.

Najbardziej mi pasuje Iris
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
tego producenta.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
jest nawet na Instalkach od niedawna. Bardzo ciekawy soft. Darmowy ale jest ograniczony przydałyby mi się dodatkowe opcje dostępne PRO. Prawdopodobnie kupię. Tylko jeszcze szukam alternatywy może jest coś tańszego i równie dobrego. Znacie cosik ??
Witam
Kolego ściągnij nową wersje i wpisz w okienko

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry