Program do naprawienia Google Chrome

Tomasz Bielski

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Sierpień 2012
Posty
325
Reakcje/Polubienia
31
Miasto
Szczecin
Od pewnego czasu mam problem z przeglądarką google chrome. Od razu napisze ze testujac inne przeglądarki nie doświadczyłem tych samych problemów. Natomiast za bardzo się przyzwyczaiłem do tej przeglądarki by ją porzucać.

Korzystam z paru stron do pracy. Grzebie w bazie danych itp w panelach administracyjnych. I od pewnego czasu mam problem z aktualizacją danych. Coś Google Chrome nie chce ich porządnie aktualizować i są stare daty zmian itp. Zaczęło się to od momentu gdy przesiadłem się na majowy update Windows 10 .. ( tak mysle jak dobrze pamietam). I nie wiem teraz jak to naprawić. Próbowałem ją kasować Iobit Uninstallerem, CCleanerem i Chrome Cleanup Tool.. Bez rezultatu.. Po całkowitym usunieciu przeglądark i oczysczeniu pozostałości nadal jest to samo... Co jest bardzo dziwne!

Czy znacie może jakieś inne oprogramowanie które lepiej naprawia / czyści Chrome? i jego pozostałości?
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19143
Reakcje/Polubienia
55668
Czy znacie może jakieś inne oprogramowanie które lepiej naprawia / czyści Chrome? i jego pozostałości?
Najpierw sprawdź, czy winna jest przeglądarka. A więc ściągnij tego instalatora wersji Portable:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Po uruchomieniu wpisujesz nr. wersji np. 75.0.3770.100
Sprawdź czy masz jakieś pozostałości po Chrome w AppData/Roaming, AppData/Local i AppData/Local/Temp (jak coś znajdziesz, usuń).

Uruchom przeglądarkę i sprawdź, czy dalej są problemy. To Portable działa niezależnie od struktury katalogów wersji instalacyjnej, więc to powinno pomóc, gdzie szukać przyczyny problemu.
 

Tomasz Bielski

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Sierpień 2012
Posty
325
Reakcje/Polubienia
31
Miasto
Szczecin
Na portable jest OK. Tylko czemu ciagle sa problemy w wersji instalacyjnej? Temp wyczyscilem .. Nie rozumiem tego
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19143
Reakcje/Polubienia
55668
Na portable jest OK. Tylko czemu ciagle sa problemy w wersji instalacyjnej? Temp wyczyscilem .. Nie rozumiem tego
Na Portable tworzyłeś nowy profil, czy synchronizowałeś z konta google? Może profil być walnięty, jakieś ustawienia.
 

Tomasz Bielski

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Sierpień 2012
Posty
325
Reakcje/Polubienia
31
Miasto
Szczecin
Na portable synchronizowalem ze swoim kontem .. pobralo zakladki itp hasła.. Wsio tam smiga.. jesli chodzi o to co potrzebuje.. Natomiast wciąż mam problemy na głownym zainstalowanym Chrome.. Nie wiem jak ten problem ugryźć. Ponieważ jak kiedys mialem też probllemy z Chrome to wystarczyło użyc CCleaner i smigało albo odinstalowac i usunac foldery z moim kontem..

A teraz lipa.. A potrzebuje do pracy by to działało jak wcześniej :(. Moze cos mi sie pobiera jak synchronizuje mój profil Google? Idzie przejrzec zawartosci pobierane z profilem? Oprócz haseł, zapisanych stron, zakładek ?
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4275
Reakcje/Polubienia
5690
Miasto
To tu to tam....
sprobuj: odinstaluj Googla. Sprawdz czyms sensownym czy Ci usunelo wszystko z users\...\AppData\Local\Google\ (zakladam ze jestes na W10, jak na XP to C:\Documents and Settings\...\Local Settings\Application Data\Google\Chrome
wywal cokolwiek masz w C:\Program Files\Google\Chrome
pobierz bleachbit, i zaznacz wszystko w Chrome
uruchom regedit i manualnie wywal stamtad wszystko co ma albo google, albo chrome (o ile cos jeszcze zostanie).
klawisz win+E, albo se sobie odpal explorator kompa -> w pole wyszukiwania google chrome, i wywalaj co tam jeszcze sie paleta tu i tam
wroc do bleachbit, wyczysc logs, recycle bin, temporary files, deep scan-> temporary files

Powinno zalatwic temat jesli chodzi o szczatki googla.

Jeszcze jedno: czy pobrana wersja portable i normalna ma ten sam numerek?
 

Tomasz Bielski

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Sierpień 2012
Posty
325
Reakcje/Polubienia
31
Miasto
Szczecin
EDIT: Oki zaraz sie tym zajme i dam zac i odpowiem...

Jeszcze dodam ze za kazdym razem jak instaluje chrome i synchronizuje konto to chce dodac wtyczke Ace Stream.. A tego nie mam nigdzie.. Moze twoja metoda też to zlikwiduje
 
Do góry