Promocje gier z Biedronki

eMCe

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Maj 2010
Posty
522
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Ś-Wsch
rafalp86 napisał:
eMCe napisał:
może dadzą najnowszego S.T.A.L.K.E.R.'a tj. Zew Prypeci, z chęcią zakupiłbym bo akurat do kolekcji brakuje :D a jakby ktoś w najbliższej przyszłości znalazł gdzieś pełną listę tych 300 tytułów to proszę wrzucić do tematu :yes master
S.T.A.L.K.E.R. Zew Prypeci należy do Cenegi :jezyk Mogliby dać Farming Symulator 2012 za 9 zł z chęcią bym pojeździł traktorem C-360 lub kombajnem Bizon Z-056
ojjj do Cenegi :zawsty no to nie mam na co liczyć
yyy napisał:
eMCe napisał:
może dadzą najnowszego S.T.A.L.K.E.R.'a tj. Zew Prypeci, z chęcią zakupiłbym bo akurat do kolekcji brakuje :D
a jakby ktoś w najbliższej przyszłości znalazł gdzieś pełną listę tych 300 tytułów to proszę wrzucić do tematu :yes master
Ten stalker już był w promocji w biedronie za 9.99zł w tamtym roku,dodatkowo był też cd action 12/2013.
coś mi się obiło o uszy, że już w biedrze był ale niestety w Polsce mnie wtedy nie było i przegapiłem

w sumie to mam już zakupioną wersję elektroniczną ale taka pudełkowa ładniej by na półce wyglądała ;)
dzięki chłopaki za info :piwko
 

kinimoD

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Maj 2012
Posty
668
Reakcje/Polubienia
2
Przedsmak tego co może czekać w Biedronce mamy w Komputroniku. Spory zestaw gier po 9.90 zł. Spis z odnośnikami na łowcach:


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Wklejam dlatego, że dziś i jutro (tj. 30 i 31 stycznia) są Dni darmowej dostawy. Po wpisaniu w koszyku kodu DARMOWADOSTAWA2014 dostawa kurierem DHL na terenie całej Polski jest za darmo. Warto skorzystać.

:england
 
A

Anonymous

Z powyższej listy w te lubiłem popykać:

Chronicles of Riddick Assault on Dark Athena
Devil May Cry 4
Painkiller: Czarna Edycja
Penumbra Antologia
 

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
To chyba nie tylko biedronkowa promocja. Przykładowo Space Siege (3,99 $), czy F1 Race Stars (1,97 €) na Amazonie. Przynajmniej dzisiaj.
 

rafalp86

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2011
Posty
916
Reakcje/Polubienia
446
Oferta ważna od 20.03.2014

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Gry po 9.99 zł
1.Airline Tycoon 2
2.Europa Universalis III Złota Edycja
3.GTR
4.Król Artur II
5.Legacy of Kain: Antologia
6.Men of War: Vietnam
7.Mini Ninjas
8.Operation Flashpoint: Dragon Rising
9.Red Orchestra Outfront 41-45
10.Risen
11.S.T.A.L.K.E.R. Zew Prypeci
12.Sniper: Ghost Warrior 2
13.Warhammer 40,000: Dawn of War
14.Wildlife Park 3
15.Wings of Prey: Skrzydła Chwały

Gry po 19.99 zł
1.Alan Wake
2.Angry Birds: Classic
3.Angry Birds: Seasons
4.ANNO 1404 COMPLETE DUOPACK
5.Assassin's Creed
6.Bolek i Lolek dwupak
7.Call of Juarez cz.1 + cz.2 + cz.3
8.Disciples 2 Gold
9.Dracula Antologia
10.F.E.A.R. 3
11.Fallout: New Vegas
12.Krater
13.Mad Riders
14.Settlers 1-6
15.Symulator czołgu
16.Symulator Samochodów Wyścigowych
17.Race Injection
18.Reksio dwupak
19.Test Drive Unlimited 2
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
Lista dostępnych produkcji obejmuje gry z listy a wszystkie wyceniono na niespełna 9,99 lub 19,99 złotych, dlatego jest to znakomita okazja do uzupełnienia swojej kolekcji. Warto jednak pamiętać, że promocja ma charakter kiermaszu, więc oferta poszczególnych sklepów będzie zróżnicowana. Najbardziej zdeterminowanych zbieraczy staroci czeka chyba tournee po najbliższej okolicy, ale biorąc po uwagę częstotliwość występowania Biedronek w większych miastach, powinni znaleźć swoje typy bez większych problemów.

Kiermasz gier potrwa do niedzieli info potwierdzone :ok . S.T.A.L.K.E.R. Zew Prypeci upolowany - po lepsze tytuły radze ekspresowo się wybrać bo ilość szt. ograniczona jest. :dziękuję
 
A

Anonymous

Aż żałuję, że z braku czasu gram teraz tylko na xboxie...Kurde można się obłowić za stówę..A piraci i tak będą jęczeć, że gry za drogie. Fakt, że to żadne nowości, ale takie gry jak: EU 3, Risen, Stalker, CoJ 1-3, Disciples 2 w goldzie, Dracula, Fallout NV, Settlersi 1-6, Krater czy Test Drive 2 dadzą setki godzin niezłej rozrywki.
 

Gonzoo

Bardzo aktywny
Dołączył
7 Listopad 2012
Posty
270
Reakcje/Polubienia
2
Szkoda ,ze Aliens Colonial Marines juz nie ma . Nie zalapalem sie , bo nie ma mnie w PL.
 
A

Anonymous

Gonzoo z tego co słyszałem (nie grałem) to Aliens Colonial Marines to straszne badziewie jest i mocno przereklamowane..Takie zbijanie kasy na marce..Także chyba nic nie straciłeś ;)
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
:yahoo Operation Flashpoint: Dragon Rising ale zato jest za 9,90 zl i to jest :yhy :yes master
 

eMCe

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Maj 2010
Posty
522
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Ś-Wsch
:suuper i kolekcja S.T.A.L.K.E.R'a uzupełniona, czasem to nawet mi się poszczęści hehe :D
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
eMCe napisał:
i kolekcja S.T.A.L.K.E.R'a uzupełniona, czasem to nawet mi się poszczęści hehe :D

umnie podobnie :ok , apropo jest nowy mod do stalkera zew prypeci - MISERY 2.1 i juz tam nie przelewki , mod dla prawdziwych twardzieli :gracz Last update – March 19 2014 File size – 1.7 GB

MISERY_box_pending1.png



Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

moda instalujemy jako nakładke na orginał jest w pl napisy :dziwak i jest darmowy
 
Do góry