spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4275
Reakcje/Polubienia
5690
Miasto
To tu to tam....
NASA udostępniła za darmo swój katalog oprogramowania - Jest w nim ponad 800 programów.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

UWAGA. Tytuly nalezy czytac BARDZO uwaznie, w tym przypadku nalezy to rozumiec doslownie:
NASA udostepnila za darmo swoj katalog oprogramowania.

dlaczego tak pisze? Bo ktos chcialby moze cos sciagnac i trafilby na
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


gdzie stoi jak wol:
" This software is only available for use by federal employees and contractors to the federal government working on projects where this tool would be applicable"

tak wiec prosze: czytajcie clickbaity uwaznie i traktujcie doslownie to co tam napisane, tak? ;)
 

hocik

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Październik 2012
Posty
415
Reakcje/Polubienia
457
Miasto
szczecin
Lato to fajny okres aby oderwać się trochę od spraw ziemskich i popatrzeć w niebo. Na stronie
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

można znaleźć miejsca, z których można obserwować niebo "nieskażone" światłem miast. W Polsce najbardziej popularne są oczywiście Bieszczady, które słyną z najciemniejszego nieba w Polsce. Jednak mapa punktów, w których nocne niebo jest wolne od nadmiaru światła jest zdecydowanie bardziej rozbudowana. Najbardziej rozgwieżdżone niebo w Polsce można zobaczyć także w rejonie Suwałk, Ostrołęki, Puszczy Białowieskiej czy na terenie Drawieńskiego Parku Narodowego.
Lipiec , sierpień to dobry czas obserwacji gwiazd i meteorytów. Polecam.
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19143
Reakcje/Polubienia
55670
Calmly Writer
A notepad that you can use from your browser, without installation (Supported browsers: Chrome, Chromium, Opera, Edge and Firefox).

Privacy
All information is stored in your own browser, not on our servers.

Gratis
It is completely free.

Features
Calmly Online shares many of the features of the desktop app: focus mode, smart punctuation, word count, typewriter sounds…
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19143
Reakcje/Polubienia
55670
Dyżurnet.pl to zespół ekspertów Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej, działający jako punkt kontaktowy do zgłaszania nielegalnych treści w Internecie, szczególnie związanych z seksualnym wykorzystywaniem dzieci.

Zgodnie z ustawą o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa NASK-PIB został wskazany jako jeden z Zespołów Reagowania na Incydenty Komputerowe tzw. CSIRT.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4275
Reakcje/Polubienia
5690
Miasto
To tu to tam....
Dyżurnet.pl to zespół ekspertów Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej, działający jako punkt kontaktowy do zgłaszania nielegalnych treści w Internecie, szczególnie związanych z seksualnym wykorzystywaniem dzieci.

Zgodnie z ustawą o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa NASK-PIB został wskazany jako jeden z Zespołów Reagowania na Incydenty Komputerowe tzw. CSIRT.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Nie dziala. Zglosilem ze TVP (rowniez w internecie) r...a w pupe wszystkich Polakow niezaleznie od wieku (czyli wliczajac nieletnich) i nie baczac na plec (co zatraca LGBTAGDRTV) - i nic.
Zle to wrozy na przyszlosc, niestety.
 

hocik

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Październik 2012
Posty
415
Reakcje/Polubienia
457
Miasto
szczecin
Przeglądarka internetowych stacji radiowych "
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
"
WrT6y5k.png


Podoba mi się jej funkcjonalność. Wyszukuje w/g gatunków, państw, można ustawić sobie jako ulubione.
Pamięta ostatnio oddtwarzane. Nie doszukałem się filtrowania ze względu na jakość.
Stacje uwzględniają każdą jakość z jaką jest nadawana i do każdej z jakości podawany jest link.
Dzięki tym linkom mogłem uzupełnić playlistę w foobarze.
Ogromna baza , polecam.
 
Ostatnia edycja:

Niejaki

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
16 Wrzesień 2017
Posty
1048
Reakcje/Polubienia
1430
Przeglądarka internetowych stacji radiowych "
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
"
WrT6y5k.png


Podoba mi się jej funkcjonalność. Wyszukuje w/g gatunków, państw, można ustawić sobie jako ulubione.
Pamięta ostatnio oddtwarzane. Nie doszukałem się filtrowania ze względu na jakość.
Stacje uwzględniają każdą jakość z jaką jest nadawana i do każdej z jakości podawany jest link.
Dzięki tym linkom mogłem uzupełnić playlistę w foobarze.
Ogromna baza , polecam.
Używam tej strony od lat na zmiane z tym:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19143
Reakcje/Polubienia
55670
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Jest dużo dostawców VPS na rynku, ale ten się wyróżnia, bo posiada możliwość opłacenia serwera na godziny. Można uruchomić szybko dość mocną konfigurację na leciwym sprzęcie i za niedużą opłatą. Może się przydać do testowania ;)

0fd40b7e839571484.png
 
Do góry