Putdrive.com

piotr8989

Bardzo aktywny
Dołączył
24 Wrzesień 2012
Posty
137
Reakcje/Polubienia
3
jak wchodzę na putdrive i chce sprawdzić z jakich serwisów mogę pobierać to wyskakuje takie coś:

Oops! Error occured.
Sorry, but something gone really wrong!


Offending URL:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Source: Microsoft.VisualBasic

Message: Operator '=' is not defined for type 'DBNull' and type 'Boolean'.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10007
Reakcje/Polubienia
10646
Miasto
Somewhere over the rainbow.
piotr8989 napisał:
jak wchodzę na putdrive i chce sprawdzić z jakich serwisów mogę pobierać to wyskakuje takie coś:

Oops! Error occured.
Sorry, but something gone really wrong!


Offending URL:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Source: Microsoft.VisualBasic

Message: Operator '=' is not defined for type 'DBNull' and type 'Boolean'.


Sprawdziłem teraz i mam to samo.
 

piotr8989

Bardzo aktywny
Dołączył
24 Wrzesień 2012
Posty
137
Reakcje/Polubienia
3
dali na 45 dni 100 gb wykorzystałem 6 i nie mogę już ściągać chce żebym doładował konto. macie coś takiego :ireful
 

almazaha

Bardzo aktywny
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
166
Reakcje/Polubienia
1
czas sprawdzić w praktyce jak to działa. moje spostrzeżenia opisze. tak widzę że różnie jest z ta aplikacyjką. to sporo 100gb na 45 dni, a zarazem i mało. ja lubię zassać sobie sporo muzy. ale zobaczymy.
 

tedi13

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
25 Październik 2010
Posty
315
Reakcje/Polubienia
552
Miasto
okolice Krakowa
u mnie to samo co u "piotr8989". W "Drives" coś takiego - OziBox Available Space 78 GB free of 100 GB sugerowałoby że mam jeszcze 78 GB wolne, natomiast tam gdzie się pobiera "Dashboard" - Account Details Traffic usage: 0 Bytes of 0 Bytes. Jak wrzucę link pisze żeby doładować. No i d..a zbita. Pliki pobrane są w chmurze, ale historia pobierania znikła.
To na tyle tedi13
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35958
Reakcje/Polubienia
25061
Miasto
Trololololo
Nie kumam co wy wypisujecie, Ozibox to chmura i tam macie 100GB miejsca w chmurze na zawsze + 100GB transferu czyli pobierania z platnych hostingów czy torrentów przez 45 dni.Oczywiście te 100GB transferu było w promocji, teraz jak się założy konto to dają tylko 1 GB transferu.W sumie u mnie działa i pobiera bez problemu, może znowu coś im nawala i stąd wasze problemy.
 

karmi32

Wygadany
Dołączył
30 Sierpień 2010
Posty
64
Reakcje/Polubienia
7
Ja przezornie założyłem dwa konta. Pierwsze na początku promocji, a drugie kilka dni później. To pierwsze padło po tygodniu - nie przyjmowało nazwy użytkownika i hasła, a po ponownej rejestracji na te same dane ze 100GB transferu zrobiło się 2GB. Pliki jakie miałem w chmurze zostały nienaruszone. Drugie konto działa bezproblemowo do dnia dzisiejszego, z pobieraniem nie ma problemów, choć czasami trzeba się uzbroić w cierpliwość. Wydaje mi się, iż aby sprawdzić usługę rzucili tą promocję i teraz coś poprawiają, modernizują. 100GB w chmurce to sporo miejsca i warto z tego skorzystać, choć na chwilę obecną bałbym się tam trzymać ważne dla mnie pliki.
 

Ponury Rumcajs

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
444
Reakcje/Polubienia
75
Miasto
Rzacholecki Las :D
piotr8989 napisał:
dali na 45 dni 100 gb wykorzystałem 6 i nie mogę już ściągać chce żebym doładował konto. macie coś takiego :ireful

Ja miałem coś takiego ale po dniu czy po dwóch dniach pojawiła się znów poprawna ilość transferu i znów mogłem pobierać więc spokojnie, zaglądaj sobie tam co jakiś czas.
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
PROMO
za pobranie ich klienta ozibox do synchronizacji dostajemy 10 gb za free na transfer
co zrobić
zalogować się na koto w putdrive i powinno być coś takiego
4671a143f2142744.jpg

pobrać ,zainstalować i zalogować się na swoje konto putdrive i za chwilkę mamy 10 gb za free
powodzenia
 
Do góry