Rejestracja programu - czy warto ?

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Jak w temacie ,czy jest sens rejestrować takie programy jak Nero,Cyberlink ,choć wiedzą kto kupił ,to już chyba nie potrzeba ? tylko pewnie spam w poczcie
korzystają z okazji chciałbym się dowiedzieć jaki polecicie telewizor 42 cale do 2500 /brat ma zamiar kupić/ jak na dziś to jest

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
a może co innego
wiem,że to forum o programach ale może jakieś podpowiedzi od Was
 

mac

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Wrzesień 2010
Posty
742
Reakcje/Polubienia
3
Miasto
Starogard Gdański/Berlin
Z tych TV co podałeś to zdecydowanie LG. Dlaczego?. Ma dużo więcej dodatkowych funkcji(Smart TV, WiFi, odświeżanie obrazu 400Hz ,konwersja obrazu 2D do 3D+ cztery sztuki okularów). Natomiast zdecydowanym plusem Panasonica jest matryca IPS (odzwierciedlenie kolorów jest zbliżone do naturalnych barw). W przedziale cenowym który podałeś sobiście brałbym LG lub poszukał jeszcze coś u Samsunga.
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Czy brat sprecyzował czego oczekuje od TV ?? Czy potrzebuje 3D,wifi, i inne bajery ??
BTW Każdy z tych modeli obsługuje wifi ( trzeba dokupić adapter )
 
A

Anonymous

Według mnie nie ma sensu rejestrować takich programów, np po rejestracji nero mamy:


Łatwy dostęp do forum My Nero poprzez osobistą nazwę użytkownika i
Newsletter Nero News
Zaawansowana informacja o aktualizacjach
Oferty specjalne
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Ola napisał:
Według mnie nie ma sensu rejestrować takich programów, np po rejestracji nero mamy:


Łatwy dostęp do forum My Nero poprzez osobistą nazwę użytkownika i
Newsletter Nero News
Zaawansowana informacja o aktualizacjach
Oferty specjalne
może warto dla tych ofert specjalnych ? :scratch

remool napisał:
Czy brat sprecyzował czego oczekuje od TV ?? Czy potrzebuje 3D,wifi, i inne bajery ??
BTW Każdy z tych modeli obsługuje wifi ( trzeba dokupić adapter )
sam nie wie co chce, czy warto brać z tym Smart Tv, może tak być jak z kupnem komputera tylko do internetu a później zagrałoby się itd
w zasadzie telewizor będzie do naziemnej cyfrówki , ja jadę na soniaku jeszcze z mpeg 2 ale jest cyfra
a on tylko naziemmna
 
A

Anonymous

Wiesz Andrzeju, te ofert specjalne tą na ogół zwykłe reklamy, z których i tak raczej się nie korzysta, tylko tak ładnie nazwane
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
no tak, z nero mają mojego maila przy zakupie i cały czas /chwilowe przerwy/ mnie męczą żeby zaktualizować do 12 /wiem mogę zrezygnować z newslettera/
ale mnie bardziej odpowiada cyberlink,tylko jest droższy
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
sam nie wie co chce, czy warto brać z tym Smart Tv, może tak być jak z kupnem komputera tylko do internetu a później zagrałoby się itd
w zasadzie telewizor będzie do naziemnej cyfrówki , ja jadę na soniaku jeszcze z mpeg 2 ale jest cyfra
a on tylko naziemmna
Suche dane o tych tv o niczym nie świadczą...
Najlepiej niech braszka idzie do dużego sklepu rtv i na własne oczy zobaczy jak działa "upatrzony " tv
Warto zabrać pena z nagranymi filmami w różnych formatach i rozdzielczościach i poprosić sprzedawce o możliwość obejrzenia ( z doświadczenia wiem że nie ma z tym problemu ....przynajmniej ja nie miałem :mistrzunio ) warto też zobaczyć jak działa smart tv, bo w wielu telewizorach występuje tylko z nazwy, jeśli ma smartfona może przetestować dlna itp, ważne jest żeby na własne oczy zobaczył obraz z różnych źródeł i pod różnymi kontami. Opowieści i zachwalania sprzedawców można w większości przypadków włożyć między bajki
Można też inaczej ...kupić tv bez bajerów ( byleby miał dobrą matryce ) i podpiąć pod niego Raspberry Pi lub Android dongle .... i mamy wszystkie funkcje multimedialne działające bez porównania lepiej niż wbudowane w tv
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
dzięki za odpowiedzi, dylematy zostają dalej, w necie różne opinie, znajomy spec od napraw telewizorów odradza Lg jak już to Samsung, w przyszłym tygodniu trzeba będzie wybrać
 
A

Anonymous

Najlepiej będzie jeżeli poczytacie z bratem recenzje, porównacie komentarze ludzi na temat tych telewizorów, wtedy powinniście mniej więcej wiedzieć co wybrać
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Możesz jeszcze odwiedzić forum HDTV

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
a na pewno znajdziecie tam coś co pozwoli Wam podjąć trafna decyzję....wiele opisanych i przetestowanych modeli jest z przedziału cenowego jakim dysponuje Twój brat
 

pkolasa

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Kwiecień 2011
Posty
230
Reakcje/Polubienia
8
remool napisał:
Można też inaczej ...kupić tv bez bajerów ( byleby miał dobrą matryce ) i podpiąć pod niego Raspberry Pi lub Android dongle .... i mamy wszystkie funkcje multimedialne działające bez porównania lepiej niż wbudowane w tv
remool, osobiście pierwsze słyszę o takich urządzeniach, ale jeżeli faktycznie działa to tak, jak pokazał producent na YouTube, szczególnie URZ0350, to można przy tym, po doinstalowaniu XBMC z wtyczką weeb.tv, zapomnieć nawet o dekoderach SAT czy telewizji naziemnej. Wydaje się to być ciekawe wyjście. :dziękuję
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
andyxa...i co, tv kupiony ?
Ciekawi mnie jaki model wybraliście i jak on się sprawuje w codziennym użytkowaniu :scratch...napisz parę słów
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
remool napisał:
andyxa...i co, tv kupiony ?
Ciekawi mnie jaki model wybraliście i jak on się sprawuje w codziennym użytkowaniu :scratch...napisz parę słów
niestety jeszcze nie, myślałem ,że już w kwietniu wyłączą u nas analog ,a tak ma czas do 20 maja
dużo nie brakło aby już był kupiony ten

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
ale jak radziłeś wziąłem ze sobą do sklepu pena i okazało się ,że nie zobaczył żadnych plików ,podobno tylko czyta sformatowany pen, dysk w FAT32 ,okazało się też że nie ma możliwości nagrywania, to już się dowiedziałem na infolinii panasa ,ja skłaniam się raczej na ten LG ale nie mam za bardzo przekonania do tej firmy/mam smartfona od nich jak na dziś jest ok/
od początku dominuje u nas w domu sprzęt Panasonic,ewentualnie Sony
"remool" dzięki za porady i innym
pozdrawiam

ps
wybór padł na ten

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
i jak na dziś jest ok
 
Do góry