Rok 2013 zdecydowanie należy do dżinsu

fiodor99

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Listopad 2011
Posty
870
Reakcje/Polubienia
86
Miasto
25° 47' N 80° 13' W
Post skierowany przede wszystkim do Horneta - kolegi z branży odzieżowej i pamiętajcie najlepsze gajery z Turcji :dziwak
Ten kultowy materiał niezmiennie króluje na najmodniejszych ulicach miast. Gwiazdy, blogerzy i trendsetterzy – wszyscy oszaleli na punkcie denim looku. Jedno jest pewne – dobrze dobrana para dżinsów nadaje się na każdą okazję. Czas więc odkryć dżins na nowo, razem z

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
!

Biała koszula i szpilki, luźny sweter oraz tenisówki czy może skórzana kurtka i biker boots? Każdy
z tych zestawów świetnie uzupełnią dżinsowe spodnie. W tym sezonie denim look to jeden z ważniejszych kierunków w modzie.

W ofercie

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
nie brakuje sprawdzonych, klasycznych krojów, ale znajdziemy tu także nietypowe i nowoczesne propozycje w najmodniejszych fasonach. Gęsto zdobione kryształkami dżinsy typu boyfriend oraz rurki ze wzorem Navajo to zdecydowanie największe hity tego sezonu.

Brytyjska marka nie zapomina jednak, że denim możemy nosić nie tylko na nogach. Dla kobiet przygotowane są więc szorty, rurki i oryginalne spódnice, ale także kurteczki i bluzki z niebieskiego materiału. Mężczyźni znajdą tu natomiast długie i krótkie spodenki oraz rozpinane koszule czy rockowe kamizelki. Latem 2013 łączymy różne faktury, dziurawimy, wybielamy, nabijamy ćwieki! Wszelkie dżinsowe kombinacje są dozwolone.
fotki na:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
:szef
 
fiodor99 napisał:
Post skierowany przede wszystkim do Horneta - kolegi z branży odzieżowej i pamiętajcie najlepsze gajery z Turcji
Fiodor-dzięki za pamięć i szczyptę ironii :ok
A wracając do tematu...w "River Island" byłem kilka razy jako osoba towarzysząca w celach doradczych ale nic tam nigdy nie kupiłem...chociaż muszę przyznać,że kilka rzeczy z tej nowej kolekcji bym łyknął.
Co do "denimów" :dziwak to najbardziej mnie rajcują te z firm "Diesel" i "Pepe Jeans" :yes master
BTW.A gajery z Turcji nosi tylko wieś (oczywiście : mentalna wieś :szef )
 
znow podzial, mieszkancy miast, mieszkancy wsi, z mentalnej wsi.

a moze bys się zastanowil, czy wszyscy maja pieniądze na na diesel pepe jeans?
 
lec napisał:
a moze bys się zastanowil, czy wszyscy maja pieniądze na na diesel pepe jeans?
Dla mnie to żadne marki w porównaniu z Levi Straussami, Lee,kiedyś sprzedawane w Pewexach Rifle,Wranglery to są firmy.A nie powstałe w w latach 70 -tych ubiegłego wieku Diesel, Mustang itp.,,popłuczyny,,w większosci szyte w Chinach.Co do wiochy to nie ma podziałów,Znam wielu urodzonych w mieście wypisz wymaluj-wiocha. :hippie
 
lec napisał:
znow podzial, mieszkancy miast, mieszkancy wsi, z mentalnej wsi.
a moze bys się zastanowil, czy wszyscy maja pieniądze na na diesel pepe jeans?
Lec-ogarnij się trochę...chyba upał Ci nie służy...a gdzie ja napisałem,że Tobie muszą się podobać te same marki jeansów co mi ?? Kupuj sobie te które Ci najbardziej odpowiadają...
A druga sprawa : mentalna wieś to cecha charakteru i osobowości a nie miejsca zamieszkania...można mieszkać na Marsie i być mentalnym wieśniakiem.

vonz napisał:
Dla mnie to żadne marki w porównaniu z Levi Straussami, Lee,kiedyś sprzedawane w Pewexach Rifle,Wranglery to są firmy.A nie powstałe w w latach 70 -tych ubiegłego wieku Diesel, Mustang itp.,,popłuczyny,,w większosci szyte w Chinach.
Vonz-mój ziomku z Breslau :hippie Pewexów nie ma od dwóch dekad i Wranglerów o tamtej jakości nie kupisz już nigdzie...a co do Levisów : te u nas to totalny syf :chory ale jak już brykniesz za ocean to zmienia jakościową postać rzeczy.
BTW.Levi Strauss szyje swoje rzeczy w 35 krajach świata...to tak a propos "popłuczyn z Chin" :)
 
Hornet napisał:
lec napisał:
BTW.Levi Strauss szyje swoje rzeczy w 35 krajach świata...to tak a propos "popłuczyn z Chin" :)
Co prawda to prawda jeno marki są oryginalne,a wykonanie Wschód
Nasz kraj tez ma udział jako jedna z największych montowni/różnosci/ w Europie i nawet nie wiedziałem Call center.
 
Lec-ogarnij się trochę...chyba upał Ci nie służy...a gdzie ja napisałem,że Tobie muszą się podobać te same marki jeansów co mi ?? Kupuj sobie te które Ci najbardziej odpowiadają...
A druga sprawa : mentalna wieś to cecha charakteru i osobowości a nie miejsca zamieszkania...można mieszkać na Marsie i być mentalnym wieśniakiem


hornet nie czytasz uważnie, to co ja napisałem

znow podzial, mieszkancy miast, mieszkancy wsi, z mentalnej wsi.
a moze bys się zastanowil, czy wszyscy maja pieniądze na diesel pepe jeans?


gdzie ja napisałem cos o moich upodobaniach, napisałem o grupie tych których nie stać na
odziez tych marek. nie będę komentowal wpływu upalu na uważne czytanie wpisow.
 
lec napisał:
hornet nie czytasz uważnie, to co ja napisałem


gdzie ja napisałem cos o moich upodobaniach, napisałem o grupie tych których nie stać na
odziez tych marek. nie będę komentowal wpływu upalu na uważne czytanie wpisow.
Może faktycznie to mi tym razem upał się nie przysłużył...żeby nie było,że nie potrafię przyznać się do błędu :ok
 
a ja tam nigdy dżinsu nie lubiłem :jezyk wolałem jakoś zawsze chodziki sztruksowe czy jak to się tam pisze :hippie
 
W związku z tematem o jeansach, krótki poradnik noszenia gajerów (dla mentalnych wieśków :p )
Stosowanie na własną odpowiedzialność :szydera
Garnitur jest Ci niezbędny nie tylko do godnego reprezentowania firmy, w której pracujesz. Pomoże Ci także osiągnąć odpowiednią pozycję wewnątrz niej.

Zasada 1:

Mężczyzna, który przychodzi na rozmowę z szefem ubrany w dopasowany garnitur, idealnie wyprasowaną koszulę i lśniące buty, zdaje się mówić: "Wiem, kim jestem, na co mnie stać i zasługuję na tę posadę".

Zasada 2:

Nie noś garnituru droższego niż Twój szef, ale ubieraj taki, który pasuje do stanowiska, o które się starasz, a nie do tego, na którym teraz pracujesz.

Zasada 3:

Oryginalny krawat mógłby świadczyć o Twoim poczuciu humoru, ale naprawdę zabawni ludzie rzadko robią z siebie błaznów. Zamiast krawata w śmieszny wzór, załóż klasyczny w skośne pasy lub drobny geometryczny deseń i zawiąż go w modny, pojedynczy węzeł.

Zasada 4:

Ubieraj się tak, jak oczekują tego Twoi klienci. Staranny strój to sygnał, że ich szanujesz.

Zasada 5:

Lepiej czuć się głupio, będąc za dobrze ubranym, niż wstydzić się, że jest się niedostatecznie dobrze ubranym. Jeżeli nie jesteś pewien, jaki dress code obowiązuje na spotkaniu, załóż garnitur. Najwyżej zdejmiesz krawat.

Zasada 6:

Porządne buty są zawsze w całości wykonane ze skóry. Żadnych podeszw z kauczuku. Chyba że są to buty z ostatniego pokazu Prady, a Ty lubisz być postrzegany jako fashion victim.

Zasada 7:

Brązowe buty i czarny garnitur zawsze wyglądają głupio. Brązowe buty i granatowy lub szary garnitur - świetnie.

Zasada 8:

Mniej znaczy więcej. Klasyczny zegarek na skórzanym pasku lub cienkiej, metalowej bransolecie świadczy o znajomości reguł. Dobra marka jest w cenie, przesadne zdobienia - nie. Cyferblaty wysadzane kamieniami zostaw Beckhamowi.

Zasada 9:

Trzyczęściowy garnitur dodaje powagi i dobrze modeluje sylwetkę. Na dodatek znowu jest bardzo modny.

Zasada 10:

Zwracaj szczególną uwagę na skarpety. Muszą być na tyle długie, by nie odsłaniały łydki przy założeniu nogi na nogę. I powinny być dopasowane kolorem do butów i spodni. Jeżeli nie masz doświadczenia w doborze skarpet, wybieraj te w jednolitym kolorze, bez żadnych wzorków - czarne do czarnych butów i czarnych lub szarych spodni, brązowe do brązowych. Do szarego garnituru i brązowych butów noś skarpety w kolorze ciemnego grafitu.

Moda się zmienia, ale zasady dress code'u - nie. Wieczorem, zależnie od miejsca i okazji, obowiązują Cię ciemny garnitur lub smoking.

Zasada 1:

Wieczorowy garnitur powinien być czarny, ciemnogranatowy lub ciemnopopielaty. Do tego lśniące, czarne buty. Jedynie granatowy garnitur odpowiednio­uroczyście wygląda z ciemnobrązowymi półbutami.

Zasada 2:

Kto powiedział, że czarno-białe jest nudne? Czarny dopasowany garnitur z wąskimi spodniami i czarny śledź zawiązany pod szyją to, przepraszamy za wyrażenie, najbardziej "trendy look" sezonu. Z czarnymi lśniącymi półbutami sprawdza się na oficjalnej kolacji, na otwarciu nowego klubu lub wersnisażu.

Zasada 3:

Dobrze skrojona, biała koszula z ciemnym garniturem to sprawdzone rozwiązanie na każdą okazję. Ale zwłaszcza w biznesowych sytuacjach możesz sobie pozwolić na koszulę i lśniący krawat w kolorze marynarki. Monochromatyczność jest prosta, odważna i bardzo męska.

Zasada 4:

Na wieczór wybieraj koszule z podwójnym mankietem zapinanym na spinki. Reguła obowiązująca w londyńskim City: na kolację ze strategicznym klientem załóż tańsze spinki, ale za to koszulę uszytą na miarę. Wtedy wysyłasz komunikat: "Znam swoją pozycję i materialny status, ale nie muszę tego manifestować".

Zasada 5:

Nowy trend: złożona wyprasowana chusteczka do nosa noszona w prawej kieszeni marynarki - biała lub jasnoniebieska. Taka chusteczka to sygnał: "Dbam o detale, jestem odpowiedzialny i przewidujący".
W klubie


Garnitur umacnia swoją pozycję. Z formalnego uniformu stał się gwiazdą klubów. Żaden inny strój nie wprowadza tak w nastrój zabawy.

Zasada 1:

Wśród modnych garniturów prym wiodą dwa fasony. Pierwszy o kroju blisko ciała: wąskie spodnie bez zaszewek opinają biodra, krótka marynarka zapinana na jeden lub dwa guziki podkreśla talię. Drugi - spodnie przy pasku są luźne, ale nogawki cięte tak, że załamują się od kolan do butów. Marynarka krótka, również zapinana na jeden lub dwa guziki.

Zasada 2:

Błysk to nieodłączny element wieczoru. Błysk tkaniny, z której jest uszyty garnitur, błysk bransolety zegarka lub aplikacji na T-shircie lub trampkach.

Zasada 3:

Nowoczesny garnitur jest dopasowany i dobrze wygląda zwłaszcza na wysportowanej sylwetce. Witaj w modnym klubie Men's Health (mentalnych wieśków :p ).

źródło:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
:szef
 
Fiodor-karwasz twarz...to nie jest Poradnik dla mentalnych wieśniaków tylko dla Zakompleksionych snobów tyrających w korporacjach za 12000 netto :klawik.
 
Back
Do góry