RollBack Rx Professional - spolszczenie

sowa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Listopad 2015
Posty
347
Reakcje/Polubienia
219
RollBack Rx Pro 12.5.0.0
Pliki z językiem są tylko przetłumaczone, nie są przetestowane, tzn. nie instalowałem programu i nie sprawdzałem czy przetłumaczone frazy
nie są za długie(czy widać je w całości) i czy ich forma jest odpowiednia (np powinno być INSTALOWANIE a przetłumaczyłem INSTALUJ)
Nie sprawdzałem, bo mam zainstalowany inny program z konsolą uruchamiania przywracania podczas rozruchu i nie wiem jak zachowa się system jeśli zainstaluję drugi program, który też taką konsolę instaluje.

Do pobrania:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


PS do pliku ze spolszczeniem dodałem oryginalny plik zip z instalatorem RollBackRxPro12.zip
 
Ostatnia edycja:

sowa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Listopad 2015
Posty
347
Reakcje/Polubienia
219
Wyłączyłem konsolę programu, który gości u mnie od kilku lat i zainstalowałem rolbeka.
Dopasowałem część tłumaczenia do programu (poniżej kilka zrzutów)... żeby dopasować tłumaczenie do tego programu trzeba głównie skracać przetłumaczone frazy w niektórych miejscach zmienić ich znaczenie (inaczej w programie polskie zwroty nie są wyświetlane we właściwym miejscu)... całości nie dopasuję... aby to zrobić trzeba by używać program przez dłuższy czas... czyli wykonać ileś tam migawek, przetestować przywracanie plików oraz odinstalowywanie do różnych migawek itd... to co mogłem, dopasowałem.
Poza tym nawet jakbym chciał nie mam możliwości przetestowania funkcji zdalnego zarządzania (EndPoint Manager)
Plik z zmianami do pobrania w pierwszym poście tematu.

PS
Sterowanie za pomocą klawiatury w konsoli odzyskiwania jest dopasowane do wersji angielskiej... np żeby wybrać "Anuluj" trzeba wcisnąć "C" od angielskiego "Cancel" itp...

P0IWYwT.png


aJ20X2d.png


sikbqXc.png


77hoNRL.png
 
Ostatnia edycja:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35955
Reakcje/Polubienia
25050
Miasto
Trololololo
Wyłączyłem konsolę programu, który gości u mnie od kilku lat i zainstalowałem rolbeka.
Dopasowałem część tłumaczenia do programu (poniżej kilka zrzutów)... żeby dopasować tłumaczenie do tego programu trzeba głównie skracać przetłumaczone frazy w niektórych miejscach zmienić ich znaczenie (inaczej w programie polskie zwroty nie są wyświetlane we właściwym miejscu)... całości nie dopasuję... aby to zrobić trzeba by używać program przez dłuższy czas... czyli wykonać ileś tam migawek, przetestować przywracanie plików oraz odinstalowywanie do różnych migawek itd... to co mogłem, dopasowałem.
Poza tym nawet jakbym chciał nie mam możliwości przetestowania funkcji zdalnego zarządzania (EndPoint Manager)
Plik z zmianami do pobrania w pierwszym poście tematu.

P0IWYwT.png


aJ20X2d.png


sikbqXc.png


77hoNRL.png
Napisz / wyslij do developera to będzie oficjalne tłumaczenie :klawik
 

sowa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Listopad 2015
Posty
347
Reakcje/Polubienia
219
Napisz / wyslij do developera to będzie oficjalne tłumaczenie :klawik
Jeszcze trochę pracy trzeba żeby wszystko dopasować, choćby komunikaty wyświetlane przy wykonywaniu migawek, podczas przywracania, konsolidowania migawek, sprawdzić co pokaże się przy zaplanowanych migawkach (np jeśli termin zaplanowanej migawki zostanie pominięty) i przy aktualizacjach.... to ostatnie może potrwać najdłużej.
 
Do góry