Safe Returner za darmo !

shadow14pl

Wygadany
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
52
Reakcje/Polubienia
0
Jakis zryty ten program ;/ Chcialem zrobic aktualizacje i nie zrobil zadnych ;/ Tez tak macie? Moze to przez to ze mam Windows 7?? (32-bit)
 

ptr

Wygadany
Dołączył
9 Czerwiec 2010
Posty
43
Reakcje/Polubienia
0
Faktycznie dziwna rzecz baza danych jest z 14.10.2010 a ostatnia aktualizacja była 26.10.2010 mimo to program twierdzi że bazy są aktualne. Ok. 40 dni bez żadnych aktualizacji to dla programów anty-coś_tam cała wieczność. U mnie na xp jest tak samo. Może ten typ tak ma i robi "dobre" pierwsze wrażenie.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36256
Reakcje/Polubienia
25378
Miasto
Trololololo
Ten program nie pobiera dziennych aktualizacji ( aktualizacje są głównie po to aby wyeliminować FP )
Safe Returner posiada tzw” białą listę” zaufanych aplikacji która jest na bieżąco uaktualniana przez producenta programu,zastosowanie takiej listy umożliwiło zmniejszenie liczy fałszywych alarmów generowanych przez program
anlizuje uruchomione procesy za pomocą zaawansowanego silnika heurestycznego
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18496
Reakcje/Polubienia
39350
Miasto
Gdzieś w Polsce
U mnie klucz zainstalował się na Plusie, na Standardzie nie chciał. I jest to ten sam kluczyk, który dostałem we wcześniejszej promocji na 2 lata
 

ptr

Wygadany
Dołączył
9 Czerwiec 2010
Posty
43
Reakcje/Polubienia
0
w dokumentacji programu przeczytać można
" 6. Regular Threat Updates
Due to the nature of the problem, Anti-spyware programs need to be regularly updated if they are to be fully effective. We provides a frequent, reliable and rapid update service for SafeReturner . Since new spyware threats are constantly emerging and spread very quickly, it is essential that you update your anti-spyware product regularly to keep your system protected against all new threats. "

inne programy tego typu przyzwyczaiły mnie do częstszych aktualizacji. Wiadomo dla jednych często jest raz na miesiąc, dla innych raz na tydzień a jeszcze dla innych raz na godzinę.
 
Do góry