Witaj gościu. Dziękujemy, że przeglądasz nasze forum ale czy wiesz, że zakładając konto możesz w pełni korzystać z dobrodziejstw jakimi są promocje i konkursy. Nie zobaczysz tu też żadnych reklam a rejestracja zajmie Ci tylko chwilę.
View Users: View Users
 1. Grandalf

  Grandalf Bardzo aktywny

  Dołączył:
  26 Maj 2015
  Posty:
  765
  Otrzymane Polubienia:
  641
  Około dwóch miesięcy temu szukałem sposobu na przeniesienie folderu użytkowników na inny dysk, podczas instalacji Windows 10. Znalazłem go na stronie

  Zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć link

  wyszukując frazę "How to move Users Folder to another location in Windows 10". Zastosowałem więc ten trik na nowym laptopie i poszło bez problemu.

  Jednakże wracając do tematu, to na tej stronie jest 2367 różnych porad dla Windows 10 i wciąż dodają nowe :) Trudno byłoby je wszystkie tutaj opisać. Więc wszystkie można przejrzeć w formie wygodnego spisu alfabetycznego:

  Zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć link


  Tutoriale są w języku angielskim, ale wytłumaczone w prosty sposób, ze zrzutami ekranu i filmikami. Tak więc, powinien sobie poradzić z nimi nawet niezbyt zaawansowany użytkownik.

  P.S. Nieznający angielskiego mogą użyć translatora i opierając się na video i zrzutach ekranu też dojdą do sedna sprawy :)
   
  OXYGEN THIEF and Jarom like this.
Ładuję...
Similar Threads - Samouczki dla Windows Forum Date
Wszystkiego Najlepszego dla Rycho Życzenia urodzinowe, świąteczne itp. Sobota o 05:48
Wszystkiego Najlepszego dla FARMER i marro Życzenia urodzinowe, świąteczne itp. 14 Marzec 2018
Jakich smartfonów używają kartele narkotykowe? Są marki specjalnie dla nich Pogadanka o wszystkim i o niczym / Chat 13 Marzec 2018
Wszystkiego Najlepszego dla usera Niejaki :) Życzenia urodzinowe, świąteczne itp. 9 Marzec 2018
EaseUS Partition Master Professional 11.10 Exclusive Giveaway - Specjalna promocja dla PZD Programy z promocji / Freebies 6 Marzec 2018

Udostępnij Tą Stronę