Narzędzia Sandboxie za darmo!

Status
Zamknięty.

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9846
Reakcje/Polubienia
10470
Miasto
Somewhere over the rainbow.
MastheadLogo.jpg


Sophos is excited to announce that we are making Sandboxie a free tool, with plans to transition it to an open source tool.

This new evolution of Sandboxie is one we are enthusiastic about, but that does not mean this was an easy decision to make. Sandboxie has never been a significant component of Sophos’ business, and we have been exploring options for its future for a while.

Frankly, the easiest and least costly decision for Sophos would have been to simply end of life Sandboxie. However, we love the technology too much to see it fade away. More importantly, we love the Sandboxie community too much to do that. The Sandboxie user base represents some of the most passionate, forward thinking, and knowledgeable members of the security community and we didn’t want to let you down.

After thoughtful consideration we decided that the best way to keep Sandboxie going was to give it back to its users – transitioning it to an open source tool. We will release more information about the open source project as we continue to work on the details.

Until the open source transition is completed we have decided to make all restricted features of Sandboxie completely free.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9846
Reakcje/Polubienia
10470
Miasto
Somewhere over the rainbow.
W sumie to żadna promocja :myśli2

Wiem, że to nie promocja, wiem też dzięki PW, że ten temat pojawił się także w temacie dotyczącym stabilnych wersji Sandboxie ale postanowiłem umieścić to w promocjach bo są osoby, które ten dział obserwują i dzięki temu nie przegapią informacji o darmowym Sandboxie. Wydaje mi się, że program jest tego wart. Jeśli to jednak jest jakiś problem to temat można skasować :guma
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19144
Reakcje/Polubienia
55677
temat pojawił się także w temacie dotyczącym stabilnych wersji Sandboxie ale postanowiłem umieścić to w promocjach bo są osoby, które ten dział obserwują i dzięki temu nie przegapią informacji o darmowym Sandboxie.
Fakt, w dziale wersji stabilnych zostanie dodanych parę nowych wersji i wiadomość o darmowym Sandboxie nie będzie już widoczna na pierwszym planie.
 
  • Lubię to
Reactions: al

bene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
28 Grudnia 2015
Posty
2096
Reakcje/Polubienia
2552
Mnie tam nie przeszkadza .. może być i tu :hi
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35567
Reakcje/Polubienia
24594
Miasto
Trololololo
Teraz to pewnie dużo userów będzie się bawić w piaskownicy :) .Piaskownica do tego jakiś skaner na żądanie + jakaś zapora oraz wtyczka blokująca reklamy i złe stronki to całkiem dobry i lekki zestawik do ochrony :)
 

win98

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Marzec 2011
Posty
369
Reakcje/Polubienia
50
Teraz to pewnie dużo userów będzie się bawić w piaskownicy :) .Piaskownica do tego jakiś skaner na żądanie + jakaś zapora oraz wtyczka blokująca reklamy i złe stronki to całkiem dobry i lekki zestawik do ochrony :)

Krótki, subtelny poradnik :ok
 

hocik

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Październik 2012
Posty
415
Reakcje/Polubienia
457
Miasto
szczecin
Dobry pomysł z newsem na pasku :brawo
Podwójnie wypełniałem formularz na dwa maile i cisza. Mimo deklaracji na wersję home/student chciano abym podawał "company, industry" - podałem i nic.
W czym problem? Co robię nie tak?
 

win98

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Marzec 2011
Posty
369
Reakcje/Polubienia
50
U mnie po wypełnieniu wszystkiego nastąpiło przekierowanie na stronkę z buttonem do pobrania. Na e-maila nic nie przyszło.
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19144
Reakcje/Polubienia
55677
Podwójnie wypełniałem formularz na dwa maile i cisza. Mimo deklaracji na wersję home/student chciano abym podawał "company, industry" - podałem i nic. W czym problem? Co robię nie tak?
Jako firmę wpisz AA (Groningen) i zadziała.
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
A tak w ogóle to nie wiem po co im tyle danych jak na darmowy program. :myśli2 Mogliby dać bezpośredniego linka do pobrania.
 

Bronco

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Październik 2011
Posty
184
Reakcje/Polubienia
13
@Elvis - Wielki Brat zbiera dane jak największej liczby ludzi na Ziemi, a w jakim celu?, to już Każdy może odpowiedzieć sobie sam, tak więc bezpośredni link jest jak najbardziej wskazany :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry