Shadow Defender - Wersje stabilne

A

Anonymous

Czy żeby zaktualizować, trzeba odinstalować poprzednią wersję? Czy nakładka wystarczy?
Proszę uprzejmie o info. Z góry dzięki.
 
A

Anonymous

marsellus napisał:
Wystarczy nakładka.
No to z dołu dzięki. :dziwak


I jeszcze jedno pytanie... gdzie znaleźć najświeższy plik spolszczenia bez zamienników naszych zacnych polskich liter???
a propos... wiem, że jest wujek goo, ale chcę sobie ułatwić sprawę.
Z góry dzięki... :dziwak
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Roma napisał:
marsellus napisał:
Wystarczy nakładka.
No to z dołu dzięki. :dziwak


I jeszcze jedno pytanie... gdzie znaleźć najświeższy plik spolszczenia bez zamienników naszych zacnych polskich liter???
a propos... wiem, że jest wujek goo, ale chcę sobie ułatwić sprawę.
Z góry dzięki... :dziwak
Daleko nie trzeba szukać :dziwak

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
A

Anonymous

Elvis_JXL napisał:
Roma napisał:
marsellus napisał:
Wystarczy nakładka.
No to z dołu dzięki. :dziwak


I jeszcze jedno pytanie... gdzie znaleźć najświeższy plik spolszczenia bez zamienników naszych zacnych polskich liter???
a propos... wiem, że jest wujek goo, ale chcę sobie ułatwić sprawę.
Z góry dzięki... :dziwak
Daleko nie trzeba szukać :dziwak

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Oczywiście mam to tłumaczenie, ale zapytałam, czy jest może świeższe, do najnowszej wersji.
Ale dzięki wielki za odpowiedź.
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Przecież to co podałem jest najnowsze to jakie Ty jeszcze chcesz świeższe?
 
A

Anonymous

Elvis_JXL napisał:
Przecież to co podałem jest najnowsze to jakie Ty jeszcze chcesz świeższe?
Chyba wystąpił u mnie syndrom dnia wczorajszego. Jasne. Dzięki, dzięki!!! Pozdrawiam
 

graf

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
768
Reakcje/Polubienia
0
Zrobiłem taki zbiór różnych wersji które można pobrać z ich strony (od najstarszej - linki bezpośrednie):

Version 1.1.0.237 - February 23, 2008

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Version 1.1.0.270 - August 27, 2008

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Version 1.1.0.275 - October 6, 2008

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Version 1.1.0.278 - March 5, 2009

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Version 1.1.0.314 - November 1, 2009

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Version 1.1.0.315 - November 10, 2009

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Version 1.1.0.320 - January 15, 2010

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Version 1.1.0.331 - March 31, 2011

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Version 1.2.0.346 - November 26, 2012

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Version 1.2.0.355 - January 5, 2013

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Version 1.2.0.368 - February 14, 2013

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Version 1.2.0.370 - February 17, 2013

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Version 1.2.0.376 - April 6, 2013

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Version 1.3.0.454 - August 5, 2013

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Version 1.3.0.455 - August 13, 2013

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Version 1.3.0.457 - September 13, 2013

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Może komuś się to przyda.
 

ichito

Bardzo aktywny
Dołączył
23 Październik 2010
Posty
633
Reakcje/Polubienia
235
Miasto
Kraków
Brakuje wersji x.325 najbardziej chyba popularnej przez ostatnie lata, nawet po tym kiedy zaczęły pojawiać się już nowe od 2011.
 

graf

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
768
Reakcje/Polubienia
0
ichito napisał:
Brakuje wersji x.325 najbardziej chyba popularnej przez ostatnie lata, nawet po tym kiedy zaczęły pojawiać się już nowe od 2011.
Tak, wiem. Celowo dałem tylko te które od nich (kimkolwiek tam są podający się za twórców programu) można pobrać.

Tak na marginesie...

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
... wersje 1.1.0.237, 1.1.0.270 i 1.1.0.331IDENTYCZNE !!

To jest ta sama wersja (1.1.0.331) która weszła po wersji 1.1.0.325 a jedynie nazwy samych plików zostały zmienione. Inaczej mówiąc, wersje 1.1.0.237 z dnia 23 lutego 2008 i 1.1.0.270 z dnia 27 sierpnia 2008 pobrane z ich strony, powstały w przyszłości jako wersja 1.1.0.331 z dnia 31 marca 2011.

Mam jeszcze inne spostrzeżenia poczynione przez przyjrzenie się pobranym plikom (różnych wersji w tym także tej 1.1.0.325) itp. ..., zupełnie jednak nie rozumiem komu i czemu służą te wszystkie manewry !! ??
W przypadku tego rodzaju programów. WSZYTKO powinno być klarowne !! Tu niestety tak nie jest i to moim skromnym zdaniem ten program całkowicie dyskwalifikuje. :(
 
A

Anonymous

Hahaha...Grafie sprawdź sobie sumy kontrolne wszystkich wersji i je porównaj a potem bierz się za teorie spiskowe :wariat .
SD to mega skuteczny sofcik a krytykują go tylko ci którzy nie znają metodologi jego działania.
 

ichito

Bardzo aktywny
Dołączył
23 Październik 2010
Posty
633
Reakcje/Polubienia
235
Miasto
Kraków
Wersja x.331 budziła kontrowersje od samego początku, a jej "legalność" podważył również znany niektórym Bierni, który pisał spolszczenie do SD i który wypowiadał się na ten temat w kilku miejscach...również na Wildersach, gdzie jest mnóstwo wątków o SD. Jeden z nich jest szczególnie ważny - zawiera ponad 3100 postów i powstał jako nieoficjalne forum dla SD po zniknięciu Tony'ego i po kilku dziwnych wydarzeniach związanych z programem.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

graf

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
768
Reakcje/Polubienia
0
Wczoraj celowo odszukałem i pobrałem wszystkie wersje dostępne na tej ich stronie, żeby nie było że z innego źródła i dlatego jest coś nie tak. Pobierałem tylko te, które sami podają w historii zmian, czyli tu:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Nie wystarczy "dobre" rady dawać innym, trzeba samemu choćby czasami z nich korzystać. Metodologia działania programu to jedno, a metodologia działania TFUrców to... pewnie to samo czym ten program dzisiaj jest.

Na wersję 1.1.0.331 jest również celowe nakierowywanie przy próbie pobrania wersji 1.1.0.325.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Nie ma tam czegoś takiego w jakimkolwiek innym przypadku. Jeżeli nie ma jakiejś wersji, to jej nie ma i już.
Przykładowo próba pobrania v1.1.0.252 będzie wyglądać tak:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Tak samo jest z pozostałymi wersjami które są wymienione w historii zmian a których już nie można pobrać.

Cała rzecz jest w tym, że gdyby to była jedna, druga czy nawet trzecia pomyłka (bo przecież takie zdarzyć się mogą wszystkim i się zdarzają) jakiegoś autora programu, to "nic się nie stało". Tu jednak nie można mówić o pomyłkach, bo przecież ja im plików na ich serwerze nie podmieniałem, to nie ja zmieniłem im też celowo nazwę gotowej instalki powielając ją kilkukrotnie pod innymi nazwami, to nie ja nie wiedziałem czy zdecydować się na dawanie podpisu cyfrowego czy nie, nie ja również w historii zmian programu podaję datę która jest starsza niż poszczególne pliki programu, to nie ja w braku dbałości i braku szacunku do użytkowników, nie podaję choćby wspomnianych sum kontrolnych pomimo tak wielu podejrzeń które przez już ponad cztery lata są umieszczane na różnych stronach...
I można by tak dłuuugo jeszcze... :pala
 
A

Anonymous

To może inaczej Grafie :
Poza jednym przypadkiem obejścia MBR-u sofcik ultra-skuteczny.Więc w czym problem ?? Nie znam osoby która by narzekała na podejrzane działanie SD.Dlatego : Ty zniechęcaj do jego korzystania a ja go będę serdecznie polecał :klawik.
 
Do góry