Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
38058
Reakcje/Polubienia
34024
Similar Photo Cleaner 1.0 giveaway
similar-photo-cleaner-box.png

Similar Photo Cleaner to mały program który przeszuka wasze dyski twarde w poszukiwaniu duplikatów zdjęć i je usunie dzięki czemu zaoszczędzicie dużo miejsca na dysku.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
K

keepbase

Narzędzie bardzo mi pomogło w otwieraniu różnych rzadkich typów plików, ale gdy próbowałem usunąć go z mojego Maca, nadal pojawiało się ono na mojej liście aplikacji. To zachowanie wraz z kilkoma innymi szczegółami znalezionymi w kilku
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
sprawiło, że pomyślałem, że ten prgoram jest nieuczciwy. Co więcej,
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
próbował mnie oszukać, instalując aktualizację bezpieczeństwa, która okazała się zupełnie niepotrzebna. W końcu udało mi się usunąć tę denerwującą aplikację za pomocą narzędzia do usuwania.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36141
Reakcje/Polubienia
25264
Miasto
Trololololo
Narzędzie bardzo mi pomogło w otwieraniu różnych rzadkich typów plików, ale gdy próbowałem usunąć go z mojego Maca, nadal pojawiało się ono na mojej liście aplikacji. To zachowanie wraz z kilkoma innymi szczegółami znalezionymi w kilku
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
sprawiło, że pomyślałem, że ten prgoram jest nieuczciwy. Co więcej,
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
próbował mnie oszukać, instalując aktualizację bezpieczeństwa, która okazała się zupełnie niepotrzebna. W końcu udało mi się usunąć tę denerwującą aplikację za pomocą narzędzia do usuwania.
Ciekawe jakie rzadkie typy plików chciałeś otwierać za pomocą programu do usuwania duplikatów zdjęć :scratch

Fajnie napisany komentarz i nawet bym się nabrał gdyby nie to że jak to napisałeś program próbował Ciebie oszukać instalując aktualizację bezpieczeństwa, która okazała się zupełnie niepotrzebna :zgon

Linki edytowałem na trololololo :)
 
Do góry