Slimjet i problem z aliasami

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
1015
Reakcje/Polubienia
42
Bardzo często korzystam ze słów kluczowych. Niestety od dłuższego czasu mam pewien uciążliwy problem. Otóż po wpisaniu słowa kluczowego/aliasu i kliknięciu Enter zamiast przechodzić do odpowiedniej strony otwiera się wyszukiwanie tego słowa w Google. Podczas wpisywania słowa kluczowego w pasek adresu widać, że na pierwszym miejscu jest wyszukiwanie, a dopiero na drugim strona, której alias wpisuję. Jestem przyzwyczajona do klikania Enter po wpisaniu słowa kluczowego, a teraz muszę wybierać z rozwijanej listy :(
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Czy da się coś na to poradzić? Dodam, że jak jest więcej podpowiedzi, to po najechaniu na nie pojawia się "x", aby można było usunąć podpowiedź, ale nie ma tego przy podpowiedzi wyszukiwania w Google, więc nie wiem jak tą podpowiedź usunąć. Utrudnia to korzystanie ze słów kluczowych
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4628
Reakcje/Polubienia
6046
Miasto
To tu to tam....
Tak tylko napisze... w ciagu ostatnich kilku lat napisalas kilkadziesiat postow odnosnie problemow ze slmjetem.

Odwaze sie napisac: czy wiesz ze sa inne przegladarki?
 

MLJ

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Styczeń 2013
Posty
3910
Reakcje/Polubienia
4115
Tak tylko napisze... w ciagu ostatnich kilku lat napisalas kilkadziesiat postow odnosnie problemow ze slmjetem.

Odwaze sie napisac: czy wiesz ze sa inne przegladarki?

To też, Ja wyczekuje dnia, kiedy Dorota nie będzie miała żadnych problemów. I tego Jej życzę :sarkazm
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4628
Reakcje/Polubienia
6046
Miasto
To tu to tam....
IMHO slimjet powinien zatrudnic @d0r0t@ .
Dac jej canary version na miesiac, i potem wypuszczac to jako beta z podpisem: Dorota tested.
Nie wiem jak ONI ale ja bym rozwazyl ten model biznesu.
 
  • Haha
Reactions: MLJ
Do góry