Witamy na PZD!

Welcome to PZD!

Register Zaloguj

Program Slimjet (problemy)

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Polubienia
563
Autor tematu #1
Począwszy od nowej wersji 21.0.1 jest problem z adresami. Po wpisaniu adresu (enter) jest natychmiastowe zamknięcie przeglądarki.
Log in or register now. to view Spoiler content!
Adresy standardowe o obsługi Rutera czy choćby do dostępu do serwera poprzez web

Na forum Slimjet, problem jest znany ale Dev nic z tym nie robi, nawet nie reaguje na posty.
Nie masz uprawnień do przeglądania zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć

Chciałem się zarejestrować na tamtejsze forum i dorzucić swoje 5gr ale niestety do dzisiaj nie otrzymałem maila zwrotnego po rejestracji.
Jeśli używacie Slimjet to sprawdzicie czy u was też ten problem występuje.

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Polubienia
563
Autor tematu #3
Pisząc najnowsza 21.0.1 miałem oczywiście na myśli odsłonę 21 (poprzednia 20.x.x.x) ale mniejsza oto, mój błąd :what
Przed napisaniem pierwszego postu nie sprawdziłem najnowszej wersji 21.0.5 tylko zasugerowałem się wpisami z forum. Właśnie rozpakowałem świeżego Portable i niestety przy wpisaniu adresu
problem dalej występuje, nie występuje przy wpisaniu bez (s) czyli bez szyfrowania

spamtrash

Bardzo aktywny
Polubienia
2394
Właśnie rozpakowałem świeżego Portable i niestety przy wpisaniu adresu
problem dalej występuje, nie występuje przy wpisaniu bez (s) czyli bez szyfrowania
Ciekawe bo u mnie i u nikogo innego kogo mam w zasiegu taki problem nie wystepuje.

ty zatem jestes 4ta osoba z problemem (oprocz tych trzech ktorzy maja problem).

Oczywiscie nikt sie nie przejmuje tym:
..... bo i po co?:jaranko

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Polubienia
563
Autor tematu #5
Oczywiscie nikt sie nie przejmuje tym:
..... bo i po co?:jaranko
Wysłałem klika raportów z załącznikami poprzez narzędzie raportowania , kiedy uruchamia się po crashu, ale najwidoczniej uważają że problem nie istnieje. Dziwne bo wersja 20.0.5.0 śmiga jak marzenie. Generalnie do komunikacji z ruterem czy lokalnym serwerem nie jest mi potrzebne https, chodzi tylko oto że nie działa a w wersji 20.0.5.0 działało.
:scratch

spamtrash

Bardzo aktywny
Polubienia
2394
chodzi tylko oto że nie działa a w wersji 20.0.5.0 działało.
:scratch
A na innej przegladarce - lata? Cos malo ludzi to raportuje, a jak juz, to jak widze na tamtym forum, nie tylko dostep do routera ale i do innych stron tez. Zastanawiam sie czy to nie jest po prostu zaciesnienie obslugi certow w slimjecie... mi np. kaspersky domyslnie blokuje dostep do mojego asusa po https, musze mu dokladac regule wyjatku.

spamtrash

Bardzo aktywny
Polubienia
2394
Na Chrome wszystko działa super, i to jest właśnie najdziwniejsze :myśli2
Jak pisalem, wyglada ze to problem z certami:

Zeby bylo jasne: NIE zalecam zastosowania podanego tam rozwiazania, bo w odroznieniu od tego co ja stosuje - nie ma mozliwosci zastosowania go do jednej/kilku stron, a konsekwencja ignorowania bledow certow globalnie to proszenie sie o klopoty.