Program Slimjet (problemy)

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2178
Reakcje/Polubienia
2537
Miasto
Kraków
Począwszy od nowej wersji 21.0.1 jest problem z adresami. Po wpisaniu adresu (enter) jest natychmiastowe zamknięcie przeglądarki.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Adresy standardowe o obsługi Rutera czy choćby do dostępu do serwera poprzez web

Na forum Slimjet, problem jest znany ale Dev nic z tym nie robi, nawet nie reaguje na posty.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Chciałem się zarejestrować na tamtejsze forum i dorzucić swoje 5gr ale niestety do dzisiaj nie otrzymałem maila zwrotnego po rejestracji.
Jeśli używacie Slimjet to sprawdzicie czy u was też ten problem występuje.
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4275
Reakcje/Polubienia
5690
Miasto
To tu to tam....
Tu byl sobie post, ale @Kamelka ma pretensje ze jestem "ich ekspertem do wszystkiego". Wiec juz nie ma.
 
Ostatnia edycja:

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2178
Reakcje/Polubienia
2537
Miasto
Kraków
Pisząc najnowsza 21.0.1 miałem oczywiście na myśli odsłonę 21 (poprzednia 20.x.x.x) ale mniejsza oto, mój błąd :what
Przed napisaniem pierwszego postu nie sprawdziłem najnowszej wersji 21.0.5 tylko zasugerowałem się wpisami z forum. Właśnie rozpakowałem świeżego Portable i niestety przy wpisaniu adresu

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
problem dalej występuje, nie występuje przy wpisaniu bez (s) czyli bez szyfrowania

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4275
Reakcje/Polubienia
5690
Miasto
To tu to tam....
Tu byl sobie post, ale @Kamelka ma pretensje ze jestem "ich ekspertem do wszystkiego". Wiec juz nie ma.
 
Ostatnia edycja:

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2178
Reakcje/Polubienia
2537
Miasto
Kraków
Oczywiscie nikt sie nie przejmuje tym:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
..... bo i po co?:jaranko
Wysłałem klika raportów z załącznikami poprzez narzędzie raportowania , kiedy uruchamia się po crashu, ale najwidoczniej uważają że problem nie istnieje. Dziwne bo wersja 20.0.5.0 śmiga jak marzenie. Generalnie do komunikacji z ruterem czy lokalnym serwerem nie jest mi potrzebne https, chodzi tylko oto że nie działa a w wersji 20.0.5.0 działało.
:scratch
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4275
Reakcje/Polubienia
5690
Miasto
To tu to tam....
Tu byl sobie post, ale @Kamelka ma pretensje ze jestem "ich ekspertem do wszystkiego". Wiec juz nie ma.
 
Ostatnia edycja:

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4275
Reakcje/Polubienia
5690
Miasto
To tu to tam....
Tu byl sobie post, ale @Kamelka ma pretensje ze jestem "ich ekspertem do wszystkiego". Wiec juz nie ma.
 
Ostatnia edycja:
Do góry