AudioVideo Sound Forge Audio Studio za darmo

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
38106
Reakcje/Polubienia
34028
Magix Sound Forge Audio Studio 10
Sound Forge Audio Studio to prosty w obsłudze a zarazem rozbudowany w funkcje program przeznaczony do kodowania, nagrywania, masteringu oraz edycji muzyki jak i poszczególnych dźwięków.
screen-sony-sound-forge-audio-studio.jpg.aspx

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Strona promocji:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Instalator:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Dorzućmy:
Sound Forge Audio Studio to nowoczesne oprogramowanie do nagrywania, edycji, kodowania i masteringu dźwięków oraz muzyki.
Korzystając z programu możemy tworzyć nowe dźwięki i muzykę, nagrywac na żywo instrumenty, wokal i karaoke, nagrywać płyty CD, naprawiać uszkodzone dźwięki i produkować nawet podcasty. Oprócz tego, można edytować nagrania i balansować poziomy wydobywanego brzmienia, przycinać i usuwać niechciane fragmenty oraz synchronizować audio ze ścieżkami wideo.
Sound Forge Audio Studio obsługuje dźwięki o częstotliwości 192 kHz. Posiada w pełni konfigurowalny i modularny interfejs użytkownika, za pomocą którego można dowolnie dostosować ekran główny oprogramowania. Obsługuje też metodę przeciągnij-i-upuść oraz modyfikuje dźwięki w czasie rzeczywistym.
źr.: instalki.pl
 

Micx

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Lipiec 2013
Posty
210
Reakcje/Polubienia
197
Czy to działa? Mi się nie wyświetlił formularz jak to było prezentowane tylko pięć opcji do wyboru - program i plugin y z opcjami do zaznaczenia i polem do wpisania e-maila. Czy tak to miało być?
 

do.spamowania

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Czerwiec 2014
Posty
145
Reakcje/Polubienia
55
Zaznaczasz co chcesz. Możesz wszystko wybrać.
Problem jest inny mi ten instalator nie che się zarejestrować z otrzymanym numerem. Miałem kiedyś zainstalowany trial i teraz mi tylko pokazuje że już trial minął. Każe wpisać numer żeby zarejestrować i wybrać wyślij. Gdy to robię niby wysyła po czym każe odpalić jeszcze raz i znowu pokazuje się monit o wysłanie. I tak w kółko. Usunąłem z rejestru wszelkie śmieci po starym trialu i nadal to samo. Niema nigdzie innej możliwości wpisania numeru. Nawet firewall wyłączyłem. Antywirus. Może coś nie tak z instalatorem może to nie ten. Mam Win7 PRO 64
 

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
38106
Reakcje/Polubienia
34028
Zaznaczasz co chcesz. Możesz wszystko wybrać.
Problem jest inny mi ten instalator nie che się zarejestrować z otrzymanym numerem. Miałem kiedyś zainstalowany trial i teraz mi tylko pokazuje że już trial minął. Każe wpisać numer żeby zarejestrować i wybrać wyślij. Gdy to robię niby wysyła po czym każe odpalić jeszcze raz i znowu pokazuje się monit o wysłanie. I tak w kółko. Usunąłem z rejestru wszelkie śmieci po starym trialu i nadal to samo. Niema nigdzie innej możliwości wpisania numeru. Nawet firewall wyłączyłem. Antywirus. Może coś nie tak z instalatorem może to nie ten. Mam Win7 PRO 64
Wypróbuj
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

do.spamowania

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Czerwiec 2014
Posty
145
Reakcje/Polubienia
55
Używałem właśnie tego instalatora. Ale spróbowałem i to samo. Mam następujący komunikat
Twój okres próbny aplikacji Sound Forge Audio Studio dobiegł końca.
Jeśli nadal chcesz używać oprogramowania Sound Forge Audio Studio, kliknij poniższy przycisk Kup teraz.
Jeśli aplikacja została już zakupiona, wpisz tutaj swój klucz programu i wciśnij "Wyślij":
Wyślij
Wpisuję otrzymany numer daje wyślij w kółko i nic. Cały czas tylko ten komunikat.
 

do.spamowania

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Czerwiec 2014
Posty
145
Reakcje/Polubienia
55
A próbowałem różnych rzeczy. To nie wyszukało więcej niż ja odnalazłem ręcznie. Namieszało najprawdopodobniej to że kiedyś były instalowane wersje trial przejętych obecnie przez Magix programów Sony. Ostatecznie odświeżyłem sobie komputer, na nowo. I jest OK. Mogę znowu Vegasa zainstalować na miesiąc :) Co do samej promocji to nie promocja ale miejsce gdzie gazeta Beat udostępnia numer seryjny SoudnForgeAS wyłącznie posiadaczom numeru #142 - 10/17 tej gazety. Tylko oni legalnie mogą korzystać z tej wersji programu. Zaraz na drugi dzień każdy kto próbował dostać ten numer przez tamten formularz otrzymywał informację że akcja się skończyła i nie ma już numerów do rozdania. Co ciekawe obecnie formularz został nieco zmieniony. Teraz nie wystarczy w pierwszym etapie podać swojego emaila. Trzeba jeszcze odpowiedzieć co znajduję się na konkretnej stronie numeru #142 - 10/17 gazety Beat. Najprawdopodobniej pytanie może być za każdym razem inne. To jest sprytne zabezpieczenie żeby numer otrzymali tylko posiadacze tego numeru gazety. Pytanie czy mimo wszystko nadal rozdają numery seryjne? Nawet tym którzy posiadają tą gazetę? Wielu nie zdaje sobie sprawy co to za program. Pewnie przez to że wersja Audio Studio jest bardzo okrojoną wersją legendarnego SoundForge. Ale nawet ta wersja pomimo tego co spieprzyło w nim Sony a teraz Magix ma unikalne zalety.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36174
Reakcje/Polubienia
25293
Miasto
Trololololo
te gazety pewnie są gdzieś wrzucone jako pdfy więc wystarczy pogrzebać w sieci i te pytania raczej problemu nie będą stanowić.Kiedyś inne magazyny robiły podobnie jak rzucali jakieś promocje.
 
Do góry