Speedy Drive- 4TB na kopie w chmurze za darmo

A

Anonymous

Speedy Drive to nowa usługa która oferuje tworzenie kopii zapasowych naszych danych na zewnętrznych serwerach (czyli kopie online). Do dyspozycji dostajemy aż 4TB miejsca na wirtualnym dysku :dziwak
Wystarczy pobrać instalator, zainstalować klienta i zarejestrować konto. Speedy drive mamy dostępny jako dysk sieciowy. Niestety klient jest dostępny tylko na platformę Windows :sarkazm

20120310-diqj-57kb.jpg

20120310-yhrt-64kb.jpg

20120310-zlox-17kb.jpg

20120310-tosb-63kb.jpg



Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

karolos

Wygadany
Dołączył
10 Luty 2012
Posty
45
Reakcje/Polubienia
0
4 TB za free????????????? :dziwak :dziwak :dziwak To niemożliwe pewnie skończą bo zabraknie im miejsca.
 
A

Anonymous

Jak oferują tyle miejsca na jednego użytkownika to pewnie są przygotować na to, ze sporo osób będzie chciało skorzystać z ich usługi ;))

sigma napisał:

Spróbuj, to może powiesz nam czy wszystko dobrze działa itp :jezyk
 

sigma

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Lipiec 2010
Posty
108
Reakcje/Polubienia
2
Norton od ręki usuwa mi instalatora ? :pala ??
 

waderr73

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
192
Reakcje/Polubienia
0
4 TB coś dużo, jak Skydrive daje tylko 25 giga. Właśnie testuje to cudo, zobaczymy :wariat
IE9 też usuwa instalke.
 

rafalp86

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2011
Posty
916
Reakcje/Polubienia
446
Może się prześcigają "Kto da więcej" :dziwak
 

pss

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
16 Październik 2010
Posty
1127
Reakcje/Polubienia
62
Jak oferują tyle miejsca na jednego użytkownika to pewnie są przygotować na to, ze sporo osób będzie chciało skorzystać z ich usługi ;))
Nom daje do myślenia :scratch
- oby się nie okazało że zostało stworzone do śledzenia najbardziej "aktywnych" wiadomo że ci rozpowszechniający pliki pobrane na "użytek własny" rzucą się pierwsi, bo to im zawsze brakuje miejsca :szydera
- tym bardziej powściągliwym proponuję odznaczenie odpowiedniej pozycji w profilu użytkownika :klawik.
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Ja to jakoś nie mam zaufania do trzymania swoich plików gdzieś tam ....( chmura ) :gwizdek Nawet jeśli zaszyfrowałbym to TC`m i wysłał kontenery to i tak oglądałbym się za siebie
Obecnie mam parę ładnych T na zewnętrznych a jak zajdzie potrzeba to dokupię więcej - i śpię spokojnie :dziwak
 

OnSam

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
426
Reakcje/Polubienia
1
Odradzam zakładanie tam konta na zwyczajnej usłudze, bo na takiej to do waszych plików ktokolwiek ma nieograniczony dostęp. Zabezpieczenie przed wglądem innych w swoje pliki uzyskuje się po wykupieniu konta premium!
 
A

Anonymous

Ale jaja :dziwak
Wczoraj założyłem konto, a dziś dostałem takiego maila:
20120311-vm0c-75kb.jpg


Czyli darmowe było ale jeden dzień :szydera niezły przekręt- przy rejestracji wszystko jest free, tak samo na stronie usługi, w regulaminie tysz się nie dopatrzyłem że to konto trial- ale może to przez mój angielski :szydera
W sumie 50$ za rok to śmieszna cena za taką pojemność, ale z podejrzanymi typami lepiej interesów nie robić :pala

Sory za wprowadzenie w błąd :zawsty :gwizdek
 

pss

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
16 Październik 2010
Posty
1127
Reakcje/Polubienia
62
Czyli darmowe było ale jeden dzień :szydera niezły przekręt
Translator jednak "mówi" troszkę inaczej :jezyk
Twój bezpłatny okres próbny premia nad i
Twoje konto zostało włączone do Basic.
Wciąż możesz uzyskać dostęp do plików, ale ci,
może wygasa w ciągu 30 dni, chyba że kupisz
Premium.
Pozostało obejść się smakiem :szydera
 
Do góry