Spolszczenia amatorskie

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19145
Reakcje/Polubienia
55679
Kiedyś używałem chomika i konta mi zostały z punktami ;)

0a20c1962218510ed.jpg

0a.jpg
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2178
Reakcje/Polubienia
2537
Miasto
Kraków
Zarabiać raczej nie zarabia....
Skoro nie zarabia to poco komplikować sobie życie jakimiś limitami transferu w chomiku. Wystarczy założyć nowe konto czy to Google czy Microsoft i ma się kilka GB do dyspozycji na "spolszczenia"
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9850
Reakcje/Polubienia
10470
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Skoro nie zarabia to poco komplikować sobie życie jakimiś limitami transferu w chomiku. Wystarczy założyć nowe konto czy to Google czy Microsoft i ma się kilka GB do dyspozycji na "spolszczenia"

Chyba chodzi o to o czym wspomniał @spamtrash niektóre pliki ms czy Google by skasowało.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9850
Reakcje/Polubienia
10470
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Nie wiem skąd ta płatność SMS - ja daję dostęp bezpłatny - może admin serwisu. Albo ktoś sobie robi jaja.

A możesz napisać co to są za pliki "crack" w tym folderze ze spolszczeniami :??
 

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
646
Reakcje/Polubienia
1407
A w chomiku nie jest tak że za darmo pobiera się po założeniu konta :??
Widzę, ze jeszcze nikt nie dał odpowiedzi, więc wyłuszczę krótko, że na Chomiku jak masz konto to co środę dostajesz 50 mb na ściągnięcie plików. To jest za free. Dowolny transfer można sobie oczywiście dokupić. Nie mając konta można próbować coś ściągnąć, ale tylko tylko taki plik do 5 mb. Można próbować, bo czasami chce, aby mieć konto i transfer. Od czego to zależy? Nie wiem :)
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19145
Reakcje/Polubienia
55679
Widzę, ze jeszcze nikt nie dał odpowiedzi, więc wyłuszczę krótko, że na Chomiku jak masz konto to co środę dostajesz 50 mb na ściągnięcie plików.
To ja dodam od siebie, że za każde ściągniecie od użytkownika jakiegoś pliku otrzymuje on punkty, które później może wymienić na transfer ;)

0661d3acd6a8fb036.jpg

Ja mam na dwóch kontach około 4,5 melona, więc mógłbym zaszaleć :kwiczy2
 
Ostatnia edycja:
Do góry