[Szukam] Hard Disk Sentinel

vitio

Bardzo aktywny
Dołączył
4 Styczeń 2012
Posty
188
Reakcje/Polubienia
119
Witam, mam ostatnio problem z dwoma moimi dyskami i dosłownie trzy dni temu szukałem czy przypadkiem nie ma promocji na program Hard Disk Sentinel. Teraz miałem strasznie ciężkie, zabiegane dni (choroba bliskiej osoby). Siadłem teraz do komputera i widzę, że właśnie była taka promocja i dopiero co się skończyła :( :(
Czy przypadkiem ktoś nie pobrał sobie dodatkowego klucza lub nie potrzebuje i mógłby mnie poratować?
 

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37834
Reakcje/Polubienia
33958
Witam, mam ostatnio problem z dwoma moimi dyskami i dosłownie trzy dni temu szukałem czy przypadkiem nie ma promocji na program Hard Disk Sentinel. Teraz miałem strasznie ciężkie, zabiegane dni (choroba bliskiej osoby). Siadłem teraz do komputera i widzę, że właśnie była taka promocja i dopiero co się skończyła :( :(
Czy przypadkiem ktoś nie pobrał sobie dodatkowego klucza lub nie potrzebuje i mógłby mnie poratować?
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

vitio

Bardzo aktywny
Dołączył
4 Styczeń 2012
Posty
188
Reakcje/Polubienia
119
Dzięki, ale boję się korzystać z promocji na comms.ru, bo trafiałem na informacje o wirusach w plikach u nich.
 

vitio

Bardzo aktywny
Dołączył
4 Styczeń 2012
Posty
188
Reakcje/Polubienia
119
Miło z Twojej strony, że mi to polecasz, ale po dawnych złych doświadczeniach staram się nie korzystać z plików z preaktywowanym kluczem z obaw przed złośliwie zmodyfikowanym plikiem wykonywalnym. Dlatego staram się korzystać z promocji, w których można wpisać klucz do wersji programu pobranej ze strony producenta.
Będę wdzięczny jakby ktoś miał jakiś nadmiarowy klucz :)
 

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37834
Reakcje/Polubienia
33958
Miło z Twojej strony, że mi to polecasz, ale po dawnych złych doświadczeniach staram się nie korzystać z plików z preaktywowanym kluczem z obaw przed złośliwie zmodyfikowanym plikiem wykonywalnym. Dlatego staram się korzystać z promocji, w których można wpisać klucz do wersji programu pobranej ze strony producenta.
Będę wdzięczny jakby ktoś miał jakiś nadmiarowy klucz :)
Problem w tym że wszystkie ostatnie promocje były z preaktywowanym instalatorem!
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2183
Reakcje/Polubienia
2555
Miasto
Kraków
@vitio
Wysłałem lickę na PM
 

Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
232
Reakcje/Polubienia
240
Tak-ta i poprzednie są preaktywowane - wersja 5.01 (8557) jest zarejestrowana dla Bitsdujour. Szanuję ostrożność, sam staram się o podobne podejście ale...chcesz pewność czystej instalki, czyli pozostaje zakup u źródła ( a i tu czasami są fajne dodatki, w końcu Windows 10 nam to dość wyraźnie uświadomił :) ) to że promocje są to fajnie- ale tak za free to też nie zawsze i do końca takie są uroki promocji. Pytanie czy user umie "odsiać" zbędne dodatki podczas instalacji a o ile tego się nie da to czy wie na co się "zgadza" i czy mu to pasuje czy nie (?) bo są fajne promocje czyste i te mniej fajne. Wpisanie samodzielnie klucza-seriala to też nie jest aż taka pewność czystości o czym idzie w sieci poczytać. .Pzdr.
 
Do góry