[Szukam] Program do łączenia kilku plików PDF w jeden plik

Viktor

Wygadany
Dołączył
9 Listopad 2016
Posty
89
Reakcje/Polubienia
62
Jak w temacie.
Szukam programu do łączenia kilku plików PDF w jeden plik. Proszę aby wypowiedziały się osoby mające doświadczenie w tego typu czynności, z jakiego programu korzystały, który mogą polecić, a który odradzić.

Proszę o nie podawanie odnośników programów wyszukanych w internecie, bez wcześniejszego sprawdzenia, chodzi mi o opinie użytkowników a nie odpowiedzi potwierdzające znajomość Google.

Do czego potrzebuję programu? Do łączenia kilku plików ze stronami tekstu tej samej książki (czyli pliki zachowują ten sam format, czcionkę i formatowanie) w jeden plik. Rzecz w tym, że nie mogę pobrać całej książki, ale mogę legalnie pobrać fragmenty, które zamierzam potem połączyć.
 

vitio

Bardzo aktywny
Dołączył
4 Styczeń 2012
Posty
188
Reakcje/Polubienia
119
PDF Split and Merge - korzystałem i świetnie się sprawował
 

vitio

Bardzo aktywny
Dołączył
4 Styczeń 2012
Posty
188
Reakcje/Polubienia
119
Jeszcze miałem odnotowany program PDFill PDF Tools - widać albo go użyłem kiedyś albo planowałem użyć (nie pamiętam teraz) - być może też warto sprawdzić.
 

Viktor

Wygadany
Dołączył
9 Listopad 2016
Posty
89
Reakcje/Polubienia
62
Dziękuję za odpowiedzi. Sprawdziłem PDFMate Free PDF Merger. Rzeczywiście, program jest prosty i skuteczny, przynajmniej do łączenia prostych plików o podobnym formatowaniu. Nie robił błędów przy plikach testowych, nie zawieszał się, nie proponował przy instalacji dodatkowych "nibypotrzebnych" programików obciążających i szpiegujących.
PDF Split and Merge nie sprawdzałem póki co. Program wydaje się być popularniejszy sądząc po ilości pobrań z jednego z serwisów z programami, ale również bardziej rozbudowany, a tego nie potrzebuję. Wystarcza mi prosty program z podstawowymi opcjami.
 

pstrykoff

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Maj 2015
Posty
676
Reakcje/Polubienia
880
Do łączenia PDF nie ma chyba prostszego niż Icecream PDF Split&Merge jest w wersji portable i za darmo.
 
Do góry