Program [Szukam] Program VPN do oglądania stron dostępnych w Rosji

Viktor

Wygadany
Dołączył
9 Listopad 2016
Posty
89
Reakcje/Polubienia
62
Myślałem, że mam zebrać 50k i to mi zajęło 10 minut. Teraz chciałem wymienić na konto premium a tu się okazuje, że ma być 50mln :facepalm. Powodzenia w kopaniu :makumba
Zakładając wydajność rzędu 50k na godzinę to musiałbym tyogoniami bez przerwy "kopać". Ale jest dobra strona tej zabawy, a mianowicie, każde konto na Windscribe ma link, który służy do uruchamiania kopania, które jest zliczane na rachunek posiadacza linku. Można w ten sposób w tle "kopać" sobie komputerem np. w pracy.
Jeśli chodzi o Hide My IP to też może być ciekawe rozwiązanie, ale jaka jest szansa, że wrzuci akurat ruskie IP? 6 serwerów, z ilu? Ale nawet zakładając, że np. 6 z ogólnej liczby 36 to nie znaczy że szansa jest 1/6, bo przecież to nie jest dobierane losowo, tylko tak, aby optymalizować wydajność systemu i szansa może być 1/100.
 

mar.743

Świeżak
Dołączył
18 Listopad 2015
Posty
38
Reakcje/Polubienia
8
Jeśli chodzi o Hide My IP to też może być ciekawe rozwiązanie, ale jaka jest szansa, że wrzuci akurat ruskie IP? 6 serwerów, z ilu?
Wszystkich serwerów jest około 190. Łączenie jest szybkie (z reguły trwa kilka sekund), więc... możesz próbować. Mnie teraz udało się połączyć z ruskim serwerem po 26 próbach (nieco ponad 3 minuty klikania).

Tutaj też mają jakieś ruskie serwery:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnia edycja:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36295
Reakcje/Polubienia
25403
Miasto
Trololololo
Do takich rzeczy może wystarczy wyszukanie jakiejś listy proxy ru w necie i użycie Elite Proxy Switcher ,jak to nie ma być jakaś super tajna operacja na terenie Rosji :)
Proxy raczej odpada, jest za wolne, wgrywanie filmu będzie trwało wieki.

@Viktor , tu masz duże zniżki na Windscribe PRO
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnia edycja:
Do góry