Szukam programu do backupu Thunderbirda

yuppy

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Październik 2012
Posty
519
Reakcje/Polubienia
5
OXYGEN THIEF napisał:
Więc pewnie w Bvckup nie ma bo to prosty program do synchronizacji/kopii danych.Może będzie w wersji 2 ale to jeszcze trochę trzeba poczekac.


Możesz też obadać inny program KLS Mail Backup który jak zapewnia producent tworzy kopie popularnych klientów pocztowych -

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Narazie zostanę prze BitReplica, ale ten KLS Mail Backupu też przetestuje.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35997
Reakcje/Polubienia
25098
Miasto
Trololololo
Te błędy w Bvckup to pewnie wywalało dlatego że program chciał tworzyć kopie plików które są w użyciu czyli miałeś uruchomiony w tym czasie Thunderbird.Możliwe jest skopiowanie otwartych plików czyli takich które są w tym czasie używane przez inny program ale program do kopii musi obsługiwać usługę kopiowania woluminów w tle (VSS). Każdy program do tworzenia kopii dysków, partycji na tym lata i pewnie znajdą się też synchronizatory plików które to obsługują.
 

yuppy

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Październik 2012
Posty
519
Reakcje/Polubienia
5
Ale właśnie, że Thunderbird był nie uruchomiony.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35997
Reakcje/Polubienia
25098
Miasto
Trololololo
yuppy napisał:
Ale właśnie, że Thunderbird był nie uruchomiony.

:wariat :scratch no to nie wiem, może za mało miejsca na dysku docelowym gdzie kopie miały być składowane ale zgadywać to sobię mogę bez końca bo nie wiem jaki błąd się wyświetlił.
 

yuppy

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Październik 2012
Posty
519
Reakcje/Polubienia
5
Miejsca było dużo. A w sumie nie ma co zgadywać, narazie używam BitReplica i jest wszystko ok. Ale dzięki :piwko
 

win98

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Marzec 2011
Posty
369
Reakcje/Polubienia
50
OXYGEN THIEF napisał:
Możesz też obadać inny program KLS Mail Backup który jak zapewnia producent tworzy kopie popularnych klientów pocztowych -

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Nie znałem, ale wygląda że program się przyda - piszą, że jest pomocny gdy przeinstalowujemy cały system na nowy lub gdy zamieniamy komputer na nowy i chcemy zachować całą zgromadzoną do tej pory pocztę !!

:dziękuję
 
Do góry