[Szukam] Windows 10 Pro

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19231
Reakcje/Polubienia
56009
@Grandalf : więc Twoim zdaniem kolega przemycający obrazy z MS, sprawdza je w trakcie pakowania RARem i umieszcza Google docs z osobistym certyfikatem bezpieczeństwa? Triple facepalm.

Widzę, że fantazjujesz wyciągając takie wnioski. Przypisujesz mi coś, czego nie wypowiedziałem.

Mimo wszystko Pozdrawiam.
 
  • Lubię to
Reactions: yyy

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
Ja to tak myślę, że najbezpieczniej będzie jak jakąś taczką pojadę do wydawcy i on załaduje mi łopatą na tę taczkę trochę softu. Może nawet załapię się na jakiś rabat... ale to tak na przełomie marca i kwietnia 2018, na te tzw. "święta wielkanocne" jak trochę dnia przybędzie i będzie cieplej, bo teraz już po ptokach i mimo wszystko zimno trochę.
Jakby może jakiś znajomy softmaniak-paranoik też zechciał się tam wybrać, to we dwóch razem tymi taczkami bo to i raźniej i bezpieczniej... a jakby ten znajomy miał konia i wóz jakimś, to byłoby zupełnie dobrze. Wiadomo, czasy są takie jakie są i trzeba o to bezpieczeństwo w czasie zakupów i transportu zadbać. Po drodze człowiek może zasnąć gdzieś przy drodze a tak na zmianę, raz on a raz ja będziemy czuwać żeby ktoś nie ukradł albo co gorsza na tej taczce czy wozie nie podmienił.
Nie wiem czy dobrze myślę ale wydaje mi się, że to będzie najlepsze rozwiązanie nawet jak po drodze by miały nas spotkać jakieś burze elektro-cośtam-mózguf...
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4391
Reakcje/Polubienia
5782
Miasto
To tu to tam....
Ja to tak myślę, że najbezpieczniej będzie

Nie musisz jechać, koledzy przygotowali specjalne wersje, uprzednio preaktywowane, samo miodzio i oryginauy:
hxxps://crackblue.com/windows-10-pro-x86-2017-pre-activated-free-download/
hxxp://keys4freedotcom.blogspot.co.uk/2016/02/windows-10-all-in-one-x86x64-iso-full.html
hxxp://gokickass.club/windows-10-pro-v-1511-en-us-x64-july2016-pre-activated-team-os-tt15320643.html
koledzy w pocie czoła i za darmo zrobili preaktywowane wersje, nie baczonc rze majom horom curke wżucili w intenrety dla dobra pofszekneko.
Karzeden jeden powinien docenić ich wysiuek, ściongnonć i urzywać. Hora curka bendzie zara zdrowa ot tego a dobre ziomki bendom wjedzieć rze ich Polaki doceniajom.

A w między czasie, jak się będzie ściągać produkcja dobrych ziomków, polecam lekturę:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
(więcej tekstów źródłowych).

Finalnie, jak dla mnie, EOT: jak pisałem wcześniej, po prostu po powrocie do pracy zapytam czy linki umieszczone przez Dobrego Ziomka w celach charytatywnych na Google Docs są rozpowszechniane legalnie, i tyle. I tak im wysyłam parę wniosków z pracy to dołączę.

Co prawda obecność w serwisie basewin.pl materiału opisanego na stronie: aktywatory jak dla mnie wskazuje jednoznacznie że to warez, ale mogę się przecież mylić, może MS aby ułatwić życie userom promuje takie metody aktywacji...


Widzę, że fantazjujesz wyciągając takie wnioski. Przypisujesz mi coś, czego nie wypowiedziałem.

Mimo wszystko Pozdrawiam.

Oczywiście że nie, napisałeś jedynie że MS nie ufasz bo im można wrzucić dowolne treści na serwery, a jedynie "społeczność (horej curki)" może to znaleźć. Konsekwentnie, wychodzi że bardziej niż producentowi ufasz gościowi który: ściąga, przepakowuje, zarabia na udostępnianiu.
Qoud Erat Demonstrandum.

I jak powyżej: dla mnie EOT, poczekam na opinię trzeciej strony.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry