{Szukam} Windows XP Pro for HP Compaq 6720s

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1090
Reakcje/Polubienia
44
Witam.
Poszukuję obrazu .iso Windows XP Pro for HP Compaq 6720s
Klucz licencyjny posiadam lecz brakuje mi płyty.
Może ktoś posiada jeszcze taki laptop. HP nie chce przesłać. Twierdzą że skoro już kiedyś przysłali płyty z VISTĄ do do XP już nie mimo że w tamtym czasie miałem możliwość downgade.

Oryginalnej płyty poszukuję z następującego powodu:
Wgrywając XP z jakiekolwiek płyty nośnika i wgrywając sterowniki ze strony HP nie dział u mnie internet po kablu tylko po WIFi. Ten problem nie występuje natomiast w Viście, Win 7, Win 8 lub Linux.
Myślę więc że instalacja z dedykowanej płyty problem rozwiąże.
 

virophage

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
199
Reakcje/Polubienia
19
Miasto
Pomorze
PiotrN72 napisał:
Witam.
Poszukuję obrazu .iso Windows XP Pro for HP Compaq 6720s
Klucz licencyjny posiadam lecz brakuje mi płyty.
Może ktoś posiada jeszcze taki laptop. HP nie chce przesłać. Twierdzą że skoro już kiedyś przysłali płyty z VISTĄ do do XP już nie mimo że w tamtym czasie miałem możliwość downgade.

Oryginalnej płyty poszukuję z następującego powodu:
Wgrywając XP z jakiekolwiek płyty nośnika i wgrywając sterowniki ze strony HP nie dział u mnie internet po kablu tylko po WIFi. Ten problem nie występuje natomiast w Viście, Win 7, Win 8 lub Linux.
Myślę więc że instalacja z dedykowanej płyty problem rozwiąże.


Jesli posiadasz konto na chomiku, moze to Ci rozwiaze problem wgraj XP a tu stery :


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1090
Reakcje/Polubienia
44
Sterowniki posiadam dla tego modelu ze strony HP ale wgranie ich nie rozwiązuje problemu. Może oryginalna płyta recovery to zmieni.
 

sztyft

Nowy użytkownik
Dołączył
30 Grudnia 2012
Posty
2
Reakcje/Polubienia
0
Mam >HP notebook Operating System CD Microsoft Windows XP Home SP1 Polisk Only for distribution withan an HP PC
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2236
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
Jeśli masz oryginalny klucz (na naklejce) na ten sprzęt i na system XP PRO to każda oryginalna płyta z XP PRO będzie przyjęta poprawnie i system aktywuje się bez problemu.
To jest moja kopia oryginału:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Instalowałem ten system na kilku oryginalnych kluczach różnego sprzętu HP...żadnych problemów.
Sprawdź dokładnie jaka w twoim modelu jest karta LAN. odpowiedzialna za połączenie z siecią, nie zależy to zupełnie od systemy operacyjnego , wszystkie XP PRO pochodzą z tego samego źródła i mają identyczne pliki. Działanie sprzętu zależy przede wszystkim od prawidłowo zainstalowanych sterowników ...
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2236
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
PiotrN72 napisał:
Sterowniki posiadam dla tego modelu ze strony HP ale wgranie ich nie rozwiązuje problemu. Może oryginalna płyta recovery to zmieni.
Paczka ze sterownikami do sieci LAN do XP ma nazwę: sp36903.exe. Rozpakuj ją do dowolnego folderu i zainstaluj ręcznie.
Wchodzisz w Menadżer urządzeń znajdujesz kartę o tej nazwie jeśli sterownik jest nieaktywny i z menu prawego przycisku wybierasz aktualizuj sterownik, a następnie z okna opcji wybierasz tę opcję: Zainstaluj z listy lub określonej lokalizacji (zaawsnsowane) i klikasz dalej..W następnym oknie zaznacz: Uwzględnij tę lokalizację w wyszukiwaniu, Przeglądaj i wskaż folder z rozpakowanymi sterownikami. Kliknij dalej i sterowniki się zainstalują automatyczne. Powinny działać
 

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1090
Reakcje/Polubienia
44
Dzięki Emmers za link. Posiadam już tego typu windowsa do którego podałeś linka. Myślałem jednak że dedykowana do HP może ma zintegrowane jakieś inne dodatki. Być może powinienem zainstalować płytę z SP1 i dopiero wtedy sterowniki. Myślę że niebawem poeksperymentuje.
 
Do góry