Szybka wyprzedaż w Orange

wcpicker

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Grudnia 2012
Posty
954
Reakcje/Polubienia
121
Miasto
Łódzkie
Jak w temacie

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
31 grudnia stracił ważność mój kodzik wykupiony na gruperze który obniżał wysokość abonamentu o 30% :( Jeżeli ktoś lubi windowsa to lumie 920 lub 925 są w przyzwoitych cenach. Ja poczekam na promocję na grouponie, gruperze lub citeam i galaxy s3
 

Alexander

Bardzo aktywny
Dołączył
12 Listopad 2010
Posty
474
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
W.
Ceny na Lumie genialne! Do tego abonamenty z pokaźną liczbą minut. Orange mocno walczy o klienta, ale faktycznie głównie poprzez promocje internetowe. A na telepolis.pl kodu na 30 procent nie dostaniesz?

Ja za kilka miesięcy będę tam przenosił jeden z numerów i liczę, że zdobędę jakiś kod i trafię na wyprzedaż, czyli tak jak sam sobie przedłużałem umowę :suuper
 

wcpicker

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Grudnia 2012
Posty
954
Reakcje/Polubienia
121
Miasto
Łódzkie
Nawet gdybym zdobył kodzik to galaxy s3 którego planowałem kupić oczywiście już wyprzedany :(
A promocje na grouponie, gruperze lub citeam na razie się pokończyły. Myślisz że na telepolis ktoś może mi zaproponować kod, jeżeli na w/w serwisach aktualnie brak ich w sprzedaży.
 

Alexander

Bardzo aktywny
Dołączył
12 Listopad 2010
Posty
474
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
W.
Tam kiedyś rozdawano kody albo na zniżkę na abo (skorzystałem) albo na rabat na telefon i modem (również skorzystałem, tyle że przy necie mobilnym).
Nie wiem jak jest teraz.
Możliwe, że Orange wprowadza jedną promocję kosztem drugiej.
Polecam na bieżąco monitorować tamtejsze forum :)
 

sPeRaCz

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
21 Maj 2011
Posty
525
Reakcje/Polubienia
23
A ja po 10 latach udręki z Orange (Idea) uciekłem od nich. Przeniosłem wszystkie 5 numerów do Play. Zyski ? Abonament po 49,00 zł/szt - nieograniczone rozmowy, nieograniczone smsy [DO WSZYSTKICH], darmowy internet w każdym smartfonie [NAWET ROAMING].

W skali roku to dla mnie ponad 600 zł na jednym numerze i brak jakichkolwiek ograniczeń.

I twierdzicie, że ORANGUTAN jest The Best ? To chyba nie korzystaliście z ich oferty dla firm.

Już nie wspomnę o Nokii Lumia 1020 za 249 zł. (udało się specjalnie zamówić 2 szt.)
 

wcpicker

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Grudnia 2012
Posty
954
Reakcje/Polubienia
121
Miasto
Łódzkie
Nie byłem nigdy w orange, byłem natomiast w plusie 10 lat i nie miałem problemów z zasięgiem teraz jestem w playu od prawie dwóch lat i powiem że często mam problem z połączeniem pomimo że zasięg jest - ten temat był szerzej omawiany na telepolis

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
W komentarzach jest wiele negatywnych opinii. Korzystając z 30% zniżki chciałbym dać szansę orangutanowi.
 

Alexander

Bardzo aktywny
Dołączył
12 Listopad 2010
Posty
474
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
W.
No, ale firmy to inny świat. Niestety dla tych, co ich nie mają.
 
Do góry