Szybkie newsy bez kategorii

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36126
Reakcje/Polubienia
25240
Miasto
Trololololo

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19212
Reakcje/Polubienia
55934
Po wielu miesiącach przygotowań - to się akurat chwali, zwłaszcza na tak trudnym rynku, Comarch oficjalnie ogłosił komercyjne uruchomienie swojej platformy sprzedażowej Wszystko.pl. To oznacza, iż kupujący będą mogli zacząć kupowanie na niej wszystkiego już od 29 czerwca tego roku.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19212
Reakcje/Polubienia
55934
struktura.png

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10031
Reakcje/Polubienia
10668
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Duduś mięknie w sprawie "Lex Tuskov". Jak się okazało że nie będzie kasiory z UE i ciepłej posadki po prezydenturze to nagle jest nowelizacja. Kolejny raz się okazuje że podpisuje bez czytania:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19212
Reakcje/Polubienia
55934
Duduś mięknie w sprawie "Lex Tuskov". Jak się okazało że nie będzie kasiory z UE i ciepłej posadki po prezydenturze to nagle jest nowelizacja. Kolejny raz się okazuje że podpisuje bez czytania:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

On sobie może nowelizować, kwestia czy będzie na to poparcie w Parlamencie :sarkazmStrzelił sobie w stopę i sam chce się wyleczyć :kwiczy2
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4375
Reakcje/Polubienia
5763
Miasto
To tu to tam....
On sobie może nowelizować, kwestia czy będzie na to poparcie w Parlamencie :sarkazmStrzelił sobie w stopę i sam chce się wyleczyć :kwiczy2

mam propozycje: skoro jest az tak przeciw tej Ustawie ze ja az podpisal to niech wreszcie powie kto mu na sile dlugopis do reki wtyka, pistolet do durnego lba przystawia i kaze podpisywac?
Martwie sie bo moze jest za zakladnika i trza by wyslac jakis spec oddzial NATO zeby go uwolnic z rak przestepcow?

PS: chyba ze jest debilem ii najpierw podpisuje a potem mysli...
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10031
Reakcje/Polubienia
10668
Miasto
Somewhere over the rainbow.
mam propozycje: skoro jest az tak przeciw tej Ustawie ze ja az podpisal to niech wreszcie powie kto mu na sile dlugopis do reki wtyka, pistolet do durnego lba przystawia i kaze podpisywac?
Martwie sie bo moze jest za zakladnika i trza by wyslac jakis spec oddzial NATO zeby go uwolnic z rak przestepcow?

PS: chyba ze jest debilem ii najpierw podpisuje a potem mysli...

Andżej próbujący naprawić to co sam spieprzył:

 
Do góry