Szybkie newsy bez kategorii

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19232
Reakcje/Polubienia
56020
Nawet przykładowo zwykły jogurt owocowy - co niejednokrotnie udowadniam moim pacjentom, zawiera taką ilość energii, która odpowiada nawet 8 łyżeczkom cukru w szklance herbaty. Nie dalibyśmy rady wypić takiej herbaty.

Żeby uświadomić sobie, z jakim problemem się zmagamy, proponuję każdemu, aby przed zakupem danego produktu żywnościowego odwrócił opakowanie, znalazł na odwrocie jego metryczkę energetyczną (uwaga, czasami trzeba założyć okulary - to nie przypadek) i sprawdził liczbę kilokalorii zawartą w 100 gramach produktu, bo tak zazwyczaj jest wyrażana energetyczność kupowanych przez nas pokarmów, podzielił przez liczbę 10. Otrzymamy wówczas w dużym przybliżeniu liczbę łyżeczek cukru, które należałoby wsypać do herbaty, aby uzyskać taką samą jej kaloryczność.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Parę miesięcy temu sam zrzuciłem 22kg :) I teraz mam prawidłową.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10050
Reakcje/Polubienia
10685
Miasto
Somewhere over the rainbow.

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19232
Reakcje/Polubienia
56020
Największe oszustwa, w które ludzie wierzą jeśli chodzi o jedzenie - jogurty, soki owocowe i biały ryż są zdrowe :sarkazm

Jogurt robię sam albo kupuję naturalny i sam dodaję świeże owoce. Do soków mam wyciskarkę, a ryż jem może dwa-trzy razy w roku, więc to nie problem
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4395
Reakcje/Polubienia
5786
Miasto
To tu to tam....
Ukraińscy uchodźcy w Holandii, którzy mają pracę, będą musieli płacić 350 euro miesięcznie na pokrycie kosztów własnego utrzymania. Tak powiedział w parlamencie wiceminister sprawiedliwości, Eric van der Burg.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Epidemia wirusa niemania pracy wsrod uhoccuf w Hiszpanii za 3... 2... 1.... :szydera
 
Do góry