Szybkie newsy bez kategorii

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9997
Reakcje/Polubienia
10629
Miasto
Somewhere over the rainbow.

Nitrogene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Listopad 2018
Posty
1668
Reakcje/Polubienia
1766
Nie wiem dlaczego :scratch ciężko mi zweryfikować informacje bo nie korzystam zbyt często z usług MS.
Ja często! Wolę One Drive niż Dysk Google a Edge bardziej niż Chrome, Skye niż Google Meet, itd.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9997
Reakcje/Polubienia
10629
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Ja często! Wolę One Drive niż Dysk Google a Edge bardziej niż Chrome, Skye niż Google Meet, itd.

Z usług googla to już praktycznie w ogóle nie korzystam. Ja tam wolę nie trzymać wszystkiego w ekosystemie jednej korporacji. :)
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19208
Reakcje/Polubienia
55904
Kanadyjski wywiad elektroniczny przygotowuje zalecenia w sprawie należącego do Chińczyków TikToka i ostrzega użytkowników, by nie zezwalali na dostęp instalowanych aplikacji do prywatnych informacji. Zwraca uwagę na niebezpieczeństwo gromadzenia danych przez rząd w Pekinie.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19208
Reakcje/Polubienia
55904
Klasyczny konflikt pomiędzy inżynierami a lekarzami

Stolicą Szwecji w ostatnim czasie wstrząsnęły poważne przestępstwa z użyciem przemocy - kilka z nich ze skutkiem śmiertelnym, oraz eksplozje. A w ostatni weekend nastąpiła wyjątkowa eskalacja.

Ponad połowa podejrzanych zatrzymanych w związku z zeszłotygodniowymi zabójstwami nie ma ukończonych 18 lat. Jak podaje "Aftonbladet" aresztowano dzieci w wieku 13, 14 i 15 lat. Miały broń automatyczną.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19208
Reakcje/Polubienia
55904
Zenon Martyniuk miał zaśpiewać podczas wydarzenia “Zakończenie karnawału z Zenonem”, które miało się odbyć 20 lutego w Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W mieście pojawił się jednak sprzeciw. Pomysł nie spodobał się mieszkańcom oraz muzykom Filharmonii Poznańskiej. Niektórzy twierdzili, że muzyka disco polo w takim miejscu to wstyd dla miasta i profanacja auli uniwersyteckiej.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19208
Reakcje/Polubienia
55904
Ustawa wprowadzająca System Informacji Finansowej z podpisem prezydenta. To oznacza, że skarbówka – i nie tylko ona – zyska już wkrótce nowe narzędzie. Informacje do nowego systemu mają przekazywać zarówno banki, jak i instytucje kredytowe, SKOK-i czy podmioty oferujące usługi płatnicze. Dane z SInF mają być wykorzystywane m.in. przez skarbówkę, sądy, prokuraturę czy służby.​

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry