Tidal zniżka

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19140
Reakcje/Polubienia
55665
Obniżka Tidal Premium na 90 dla wszystkich (nowych i zarejestrowanych)
Aby skorzystać z okazji, należy wejść na >
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
< i zarejestrować się w usłudze (chyba, że już ma się już konto, wtedy wystarczy się zalogować). Następnie trzeba uruchomić subskrypcję Premium/HiFi wybierając nasz sposób płatności, np. kartę płatniczą. Promocyjna cena wersji Premium na 90 dni to 3 złote, a wersji HiFi na 90 dni to 6 złotych. Warto również zaznaczyć, że z promocji mogą skorzystać nowi, ale również już wcześniej korzystający z premium obecni użytkownicy. Sam, posiadając konto, na którym wcześniej miałem subskrypcję, ale już ona wygasła, wykupiłem ponownie w cenie promocyjnej program HiFi. Po minięciu 90 dni usługa automatycznie pobierze środki z Waszego konta (19,99/39,99 PLN). Aby tego uniknąć należy anulować subskrypcję. Chyba, że Tidal tak bardzo Wam się spodoba, że będziecie chcieli z niego dalej korzystać.

Może cena nie jest tak niska, jak w poprzednich promocjach, ale nie trzeba tym razem być nowym użytkownikiem. Tidal pomyślał również o byłych subskrybentach.
źródło:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9844
Reakcje/Polubienia
10469
Miasto
Somewhere over the rainbow.

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19140
Reakcje/Polubienia
55665
TIDAL przygotował z okazji Black Friday i Cyber Monday promocję dla nowych użytkowników. Za 0,99 zł dostaniecie 4 miesiące dostępu do planu Premium. Za wersję abonamentu HiFi oferującą m.in. jakość dźwięku HiFi i TIDAL Masters zapłacicie teraz 1,99 zł. Oferta obowiązuje do 2 grudnia, a więcej informacji na jej temat znajdziecie w linku poniżej:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9844
Reakcje/Polubienia
10469
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Tidal Hi-fi i premium zarówno standard jak i family za 4zł na cztery miesiące. Dla nowych i starych.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Siema_CoTam

Świeżak
Dołączył
12 Październik 2015
Posty
27
Reakcje/Polubienia
24
[WYMAGANY NIEMIECKI VPN]


kod vouchera:
Kod:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

TIDAL Hi-Fi 3 miesiące za darmo. Dla nowych kont na pewno. Dla starych mi nie działa, ale mam na swoim wykupione Tidal Standard z płatnością PayPal i kartą. Może dlatego. Jak komuś zadziała to proszę o opis co i jak.
 
Ostatnia edycja:
Do góry