KonkursPZD - Total Commander - konkurs

dhruv2193

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Styczeń 2017
Posty
119
Reakcje/Polubienia
217
Total Commander is an ideal file manger tool with extra and useful functions like two file windows side by side, enhanced search engine etc.
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
Też chciałbym go mieć na nowym komputerze bo brakuje mi menadżera FTP, brakuje mi dobrego programu do hurtowej zmiany czasu utworzenia pliku, np. zdjęć...do wygodnej dwu okienkowej obsługi plików. Trochę się od TC odzwyczaiłem ale pamiętam czasy gdy TC zastępował mi kilkanaście innych programów i nie potrafiłem bez niego się obejść...
 

Raur

Świeżak
Dołączył
19 Styczeń 2019
Posty
13
Reakcje/Polubienia
36
Thanks a lot for the opportunity to win in this giveaway, @ORGANIZAT0R :)

Total Commander is a legend and continuously a must have file manager with its classic UI that is great to use and unique features for managing different file formats. I'd like to win a license to replace the default Windows Explorer that is rather limited. Count me in please!
 

hmmkot

Wygadany
Dołączył
16 Październik 2012
Posty
97
Reakcje/Polubienia
50
Uważam, że total commander to najlepszy program jaki jest na system windows , bez niego nie umiem pracować i nie chcę.

Program jest stabilny, w bardzo dużym stopniu można go konfigurować, ma super wtyczki. Obsługa protokołu sftp oraz ftp to bajka. Polecam wszystkim.
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
Dziękuję za konkurs! :dziękuę
Total Commander jest świetnym managerem plików, ułatwia i przyspiesza pracę z plikami. Takie funkcje jak Porównanie plików i synchronizacja katalogów, obsługa skompresowanych plików, mój ulubiony klient FTP, umożliwia wznawianie pobierania plików, znajduje zdublowane pliki na komputerze.
Jest tak dobry, że warto go mieć.
 

stefek

Wygadany
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
57
Reakcje/Polubienia
22
Dzięki za konkurs .Total Commander to program legenda ,znakomity menadżer plików .Dlatego biorę udział w konkursie.
Pozdrawiam
 

WW11222

Wygadany
Dołączył
25 Wrzesień 2015
Posty
48
Reakcje/Polubienia
2
Tak, chciałbym wygrać ten program. Dwupanelowe menadżery używam od czasów zapomnianego już DOSa i zawsze pomagały mi zapanować nad chaosem;) Ostatnio używam darmowych programów, ale miałem sytuację, że tylko TC poradził sobie z problem, na jaki się natknąłem. Wtedy: zainstalowany na chwilę, później: odinstalowany i zastąpiony kilkoma innymi. Przydałby się, żeby zamiast kilku, zacząć używać jednego:)
 

matroska

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
13 Sierpień 2010
Posty
280
Reakcje/Polubienia
10
I read a lot of reviews this is one of the best file manager applications and very rarely giveaway for this application, thank you for making this giveaway
 

konku

Wygadany
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
59
Reakcje/Polubienia
27
Miasto
Tutejszy
I'm so happy that I won the giveaway!! Thank you for that chance! I love it! I greatly appreciate it!

Jestem mega szczęśliwy, że mi się udało! Dziękuję za szansę! To wspaniała okazja! Jestem niesamowicie wdzięczny organizatorowi i ekipie PzD!

Zjarałem się tak, że nie odpisałem od razu tylko poleciałem pochwalić się dzieciom. ;-) :dancing
 
Ostatnia edycja:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35828
Reakcje/Polubienia
24882
Miasto
Trololololo
I'm so happy that I won the giveaway!! Thank you for that chance! I love it! I greatly appreciate it!

Jestem mega szczęśliwy, że mi się udało! Dziękuję za szansę! To wspaniała okazja! Jestem niesamowicie wdzięczny organizatorowi i ekipie PzD!

Zjarałem się tak, że nie odpisałem od razu tylko poleciałem pochwalić się dzieciom. ;-)
Pamiętaj o potwierdzeniu wygranej.

Zwycięzca ma 72 godziny na potwierdzenie wygranej do mnie na PW wraz z adresem email.
 
Do góry