Total Uninstall Professional - Konkurs

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
total-uninstall-icon.png
Total Uninstall - potężny monitor instalacji i zaawansowany deinstalator.

Total Uninstall jest kompletnym deinstalatorem, który posiada dwa moduły funkcyjne.
Zainstalowane programy analizuje istniejące instalacje programów i tworzy dziennik zmian instalacji. Umożlowia odinstalowanie programów nawet bez pomocy apletu Dodaj lub usuń programy.
Wybierz z listy program, który chcesz odinstalować, a w kilka sekund Total Uninstall przeanalizuje go i wyświetli w widoku drzewa wykryte pliki, foldery, klucze i wartości rejestru należące do tego programu. Możesz przejrzeć szczegóły i usunąć wybrane wykryte elementy. Total Uninstall jest gotowy do odinstalowania analizowanego programu. Wpierw zostanie uruchomiony wbudowany deinstalator programu, a następnie będzie kontynuowane usuwanie pozostałych elementów za pomocą dziennika analizowanego programu.
Moduł Monitorowane programy pomaga monitorować wszelkie zmiany wprowadzane do systemu podczas instalacji nowego programu. To umożliwia pełną deinstalację bez konieczności polegania na dostarczonym wbudowanym deinstalatorze programu, który może pozostawiać pliki lub wprowadzone zmiany.
Total Uninstall tworzy migawkę systemu przed zainstalowaniem nowego programu. Po zakończeniu instalacji programu wykonuje dodatkową migawkę systemu. Następnie porównuje dwie migawki i wyświetla wszystkie zmiany w graficznym widoku drzewa, oznaczając wszystkie wartości rejestru i pliki, które zostały dodane, zmienione albo usunięte Total Uninstall zapisuje te zmiany i gdy zdecydujesz się odinstalować program, to wszystkie zmiany zostaną przywrócone do poprzedniego stanu.

total-uninstall-installed-program-detected-changes.png
click the photo to see them

Właściwości

Shot-2png_wexhxex.png
click the photo to see them

- Dokładnie analizuje instalacje istniejących programów i tworzy dziennik wprowadzonych zmian.
- Monitoruje wprowadzane zmiany w rejestrze i systemie plików przez nowe instalacje.
- Odinstalowuje całkowicie i dokładnie analizowane lub monitorowane programy
- Tworzy kopię zapasową programu i może przywrócić program z tej kopii zapasowej.
- Organizuje w grupy zainstalowane lub monitorowane programy.
- Szybko i łatwo znajduje program do odinstalowania za pomocą kluczowych słów.
- Podsumowuje szczegółowe informacje dla każdego zainstalowanego lub monitorowanego programu.
- Konfigurowalne przez użytkownika widoki wykrytych zmian.
- Wyświetla szczegółowy dziennik deinstalacji.
- Zaawansowane wyszukiwanie w wykrytych zmianach.
- Autonomiczny agent powiadamiający o uruchomieniu programów instalacyjnych.
- Eksport zmian rejestru dla instalowanych lub deinstalowanych programów.
- Eksport listy zainstalowanych lub monitorowanych programów do pliku.
- Eksport do pliku lub wydruk wykrytych zmian.
- Transfer programs from one computer to another

Deinstalator - samouczki wideo

Zainstalowane programy

Samouczek wideo, jak odinstalować program



Samouczek wideo, jak wymusić odinstalowanie programu korzystając z Total Uninstall



Monitorowane programy

Samouczek wideo, jak monitorować i odinstalować program



Odinstalowuje oprogramowanie z następujących systemów operacyjnych. :szef

Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP, Windows Server 2012, Windows Server 2008, Windows Server 2003


opis i filmy ze strony producenta oprogramowania firmy Gavrila Martau

strona producenta - manufacturer's website

http://www.martau.com/pl/

zakup programu sklep - shop

http://www.martau.com/pl/uninstaller-buy.php


Konkurs

Wiem , że program ciesz się dużą popularnością , więc mam dla Was dobrą wiadomość
dzięki hojności firmy , oficjalnego producenta Total Uninstall Professional mam do rozdania 5 sztuk licencji . Chciałbym gorąco podziękować firmie Gavrila Martau za wsparcie i pomoc w organizacji konkursu .

Zasady konkursu :

1. Napisz sensowny komentarz dlaczego chcesz wygrać Total Uninstall Professional .
2. Komentarz w języku Polskim lub Angielskim.
3. Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 11.04.2015 o godzinie 21 czasu Polskiego


Competition rules:

1. Write a meaningful comment why you want to win Total Uninstall Professional.
2. Comment in Polish or English.
3. Completion of the contest will be held on 11.04.2015 at 9 PM time Polish


Osoby które otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez random.org
The persons who receives a licenses, will be drawn by random portal.


Zgłoszenia niezgodne z zasadami konkursu nie będą brane pod uwagę podczas losowania zwycięzców

Dane wymagane przez firme to imię i adres e-mail

Data required by the company that the name and e-mail


Program obsługuje język Polski

Życzę powodzenia!
I wish you good luck!
:szef :ok
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
No oczywiście, że biorę udział w konkursie - sam go ostatnio organizowałem więc nie mogłem wziąć w nim udziału, a program jest nieporównywalny do żadnego innego. Cenię sobie fakt, że nie jest to żaden kombajn - all-in-1 a zwyczajnie program, którego zadaniem jest monitorowanie instalacji programów, by można je było odinstalować potem bardzo, bardzo dokładnie. Zależy mi na nim, głęboko wierze, że się uda - choć współzawodnictwo pewnie będzie poważne.

Tak czy inaczej - dziękuję Gavrila Martau - za udostępnienie licencji na konkurs i sheriff'owi za jego zorganizowanie :)

Powodzenia wszystkim grającym!
 

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1086
Reakcje/Polubienia
43
Taki sofcik to skarb. Oprócz klasycznej deinstalacji interesują mnie w nim migawki systemu. Przywracanie z kopii zapasowej i oczywiście transef.
Ostatnio często instaluję różne sofciki dzieciom i myślę że na pewno się przyda.
 

mavio

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Sierpień 2011
Posty
541
Reakcje/Polubienia
11
Zgłaszam udział w Konkursie.
Używałem Total Uninstall Professional i stwierdzam, że jest w czołówce programów, które potrafią po odinstalowaniu przeczyścić dokładnie system.
Obecnie nie mam stałego uninstallera, dlatego licze na wygraną :zaciesz
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2056
Reakcje/Polubienia
209
Biorę udział w konkursie. Jest to obok Revo najlepszy deinstalator na rynku. Nie miałem okazji nigdy korzystać z tego programu i chętnie spróbuje szczęścia.
Dziękuję za konkurs! :england
 

saper1972

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
5 Lipiec 2010
Posty
258
Reakcje/Polubienia
1
Biorę udział w konkursie.Programu w trudnych przypadkach używam jeszcze od wersji darmowej, uważam, że jest nieporównywalnie lepszy niż inne jego odpowiedniki jak Revo, Iobit Uninstaller czy też Smart Uninstaller z prostej przyczyny ; usuwa w trybie zaawansowanym również katalogi/pliki z lokacji C:\Users\...... co często pomijają inne deinstalatory, ma wygodny monitoring instalacji i kilka dodatków jak czyszczenie autostartu czy też ogólne przeczyszczenie systemu.W ostatnich wersjach dodatkowo jeszcze cała analiza oprogramowania została dodatkowo przyspieszona co pozytywnie wpływa na komfort użytkowania ; szczerze wszystkim polecam.
 
A

Anonymous

Witam i zgłaszam się do konkursu.Na wstępie wielkie dzięki dla ciebie szeryfie mój przyjacielu (ufam szczerze).Total Unistall jest powszechnie uważany za najlepszy program do dokładnej deinstalacji programów z naszego systemu.Usuwa on wszelkie możliwe pozostałości po aplikacjach,czego nie robi domylśny deinstalator systemu Windows.Bardzo chciałbym zdobyć licencję na ten program,pozdrawiam.
 

daniel

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Czerwiec 2010
Posty
556
Reakcje/Polubienia
4
Program szybki, konkretny i przyjazny w obsłudze ;)
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Używam w tej chwili darmowy Revo.Program bardzo dobry,ale nie w pełni funkcjonalny jak to darmowy.Słyszałem,że Total to jeden z przodujących programów do odinstalowania programów dlatego chętnie widziałbym go w moim zestawie programów.Dziękuje za konkurs no i oczywiście biorę udział. :)
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5619
Reakcje/Polubienia
4116
Miasto
Polska
.
I znów pełny entuzjazmu, aczkolwiek również pokory (startowałem w konkursach bez skutku już chyba ze 3 razy), staję w szranki o wygraną na ten megaprogram.
Dzięki Sheriff za te kilkanaście dni dreszczyku niepokoju do przetrwania aż do momentu ogłoszenia wyników. :)
Hobbystycznie zajmuję się obróbką programów z promocji: wyciąganiem instalek, tworzeniem wersji portable, lokalizowaniem plików licencyjnych tudzież wpisów rejestracyjnych w rejestrze, a wszystko to po to, by krótkotrwałe w możliwości zarejestrowania programy, móc swobodnie instalować w dowolnie wybranym czasie w przyszłości.
Wszystko te możliwości zostały skompilowane w jednym programie jakim jest właśnie Total Uninstall.
Pozostałe możliwości programu ujął kompleksowo Organizator konkursu. Dzięki.
 

brahmefe

Nowy użytkownik
Dołączył
26 Marzec 2015
Posty
5
Reakcje/Polubienia
0
The program will form when lifting ruins, once computers are cumbersome and freezes, you can safely remove without leaving any residue with a total uninstaller, long life by leaving any residue on your system, keeps.
Total Uninstall is a number I can say is do not leave residues that degree even if you have all the data you want to delete the files input output regedit delete the root of what I suggest total uninstall the program.
 

Nicole

Nowy użytkownik
Dołączył
14 Marzec 2015
Posty
7
Reakcje/Polubienia
0
Dziękuję za możliwość wzięcia udziału we wszystkich konkusach jakie tu są.
Potrzebujnę dobrego programu do odinstalowania niektórych programów tak żeby po nich nic nie pozostało w Windows 7. Czasami tak się zdarza, że po tym jak już odinstaluję jakiś program, to i tak na dysku znajduję po jakimś czasie całe foldery z nim, choć przecież nie powinno ich tam być.
Jeżeli ten program może mi w tym pomóc, to chcę wziąć udział i w tym konkursie.
 

alojzy

Bardzo aktywny
Dołączył
9 Czerwiec 2014
Posty
151
Reakcje/Polubienia
4
Bardzo przydałby mi się taki program, próbowałem kiedyś revounistaler, ale to nie była pełna wersja więc przydałby mi się program który odinstaluje oraz całkowicie wyczyści pozostałości po usuniętych programach
 
A

Anonymous

Również zgłaszam się do konkursu, bo miałem okazję używać wersji "legalnej inaczej" :zawsty i muszę przyznać, że ten program spisuje się lepiej niż Revo i miło by było zostać posiadaczem legalnej wersji ;)
A dla Ciebie Szeryfie :piwko za kolejny świetny konkurs ;)
 

ssl111

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Sierpień 2011
Posty
322
Reakcje/Polubienia
76
Miasto
starogard gdanski
Super program do odinstalowywania.Dorównać może mu jedynie Revo na który bralem udzial w konkursie ale niestety zabraklo szczęścia.W tym konkursie może mi się poszczęści
 
Do góry