TuneUp Utilities 2009 ponownie za Darmo !

(Darek)

Nowy użytkownik
Dołączył
20 Sierpień 2010
Posty
6
Reakcje/Polubienia
0
Super!!!
Ciekawe, czy da radę z windows 7 (64 bit).
Zaraz pobieram i testuję.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36295
Reakcje/Polubienia
25403
Miasto
Trololololo
Prawdopodobnie da radę ,zawsze możesz zainstalować w trybie zgodności z windows XP ;)
 

(Darek)

Nowy użytkownik
Dołączył
20 Sierpień 2010
Posty
6
Reakcje/Polubienia
0
Przetestowałem, w normalnym trybie nie da się go zainstalować.
Wszystko działa w miarę dobrze w trybie XP sp 2, będę się jednak starał o pełną wersję 2010, ponieważ wersja testowa na mojej 7-ce (64 bit) śmiga aż miło.
Chyba najlepszy program w tej kategorii. Polecam wszystkim !!!
 

Szuri21

Bardzo aktywny
Dołączył
27 Lipiec 2010
Posty
101
Reakcje/Polubienia
0
Potwierdzam u mnie również żadnych kłopotów na Windows 7 x64 jak i x86. Całkiem ciekawy programik, chociaż nie powiem, że przydałaby się nowsza wersja, ale nie narzekam, w końcu jak za darmo to brać.
 

Andy

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
1011
Reakcje/Polubienia
64
Szuri21 napisał:
chociaż nie powiem, że przydałaby się nowsza wersja, ...
A mi jak na razie wersja 2009 wystarcza i nie sprawia żadnych kłopotów. Polecam ją. Do zwykłego użytku nie trzeba 2010 bo 2009 też zrobi swoje jak należy.
 

eMCe

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Maj 2010
Posty
522
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Ś-Wsch
gdzieś kiedyś czytałem, że na "sevenie" TuneUp w wersji 2009 potrafi po pewnym czasie nieźle nabroić... sam tego nie sprawdzałem bo zainstalować nie mogłem a trybu zgodności nie używałem (szczerze to nawet o nim zapomniałem)
o nowszą wersję postaram się powalczyć w konkursie a jak nawet się nie uda to myślę, ze za góra 6 miesięcy powinien się zacząć "wysyp" promocji tak jak to było z wersją 2009... jeśli dobrze pamiętam, toż to chyba już z 4 albo 5 "promo" :p
 

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1090
Reakcje/Polubienia
44
Używam TuneUp już od wersji 2007 od czasów gdy miałem jeszcze Windows Millenium. Nigdy mi nie sprawiał problemów. Obecnie używam wersji 2010 w Windows Vista i też jestem zadowolony.
 
Do góry