TuneUp Utilities 2013 zniżka

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Wacław napisał:
Yyy... Tadek a mnie nadal pisze ze 67%.

Okay , może to wina przeglądarki ja mam Chrome :scratch
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
a na lisie takie cuda
tS79uDg.jpg
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2237
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
star_67off.png

Z tym, że u mnie nic samo nie pisze a już jest napisane. Koledzy, dbajmy o jakość naszego języka i język naszego forum. Ja się nie czepiam tylko proszę... pozdrawiam
 

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1090
Reakcje/Polubienia
44
Letzte Chance: TuneUp 3-Platz-Version -80%!
Genießen Sie Bestform für den PC nicht länger nur für sich, sondern machen Sie auch anderen eine Freude. Ob das Laptop Ihrer Frau oder der Zweitrechner Ihrer Kinder – TuneUp Utilities™ 2013 sorgt überall für spürbar mehr Leistung, Wartung und Stabilität. Holen Sie sich schnell noch die 3-Platz-Version zum limitierten Oster-Rabatt und sparen Sie satte 80 %. Danke Osterhase!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36295
Reakcje/Polubienia
25403
Miasto
Trololololo
ciekawe jak długo jeszcze tuneUP będzie jeszcze śmigał pod swoją starą nazwą, jakiś czas temu kupiło ich AVG które ma swojego AVG PC TuneUP.
 

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1090
Reakcje/Polubienia
44
Też jestem ciekaw. Osobiście jestem fanem tego softu i stałym klientem.
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2237
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
Dość długo używałem TuneUp na dwóch swoich systemach. Oczywiście wszystko działało OK i właściwie do niczego nie można było się przyczepić, ale... zrobiłem kilka testów mojego komputera z zainstalowanym TuneUp i bez TuneUp . Bez TuneUp system uruchamia się dużo szybciej, jest żwawszy ze względu na szybszą reakcję na otwierane programy, po prostu działa inaczej, moim zdaniem lepiej... Jest to wyczuwalna różnica więc zrezygnowałem ze stałej obecności TuneUp. Podejrzewam, że tak jest u każdego użytkownika. TuneUp po pierwszym uruchomieniu i konfiguracji przyśpiesza system a później to już tylko niepotrzebnie przejmuje kontrolę nad procesami i realnie go osłabia. Powinien więc być raz użyty do konfiguracji i odinstalowany.
Jak prawidłowo odinstalować? Nie odinstalowujmy przez aplet Dodaj Usuń... ani żadnym programem do odinstalowywania. Wystarczy ponownie uruchomić instalator z którego korzystaliśmy podczas instalacji i TuneUp zostanie całkowicie odinstalowany
 
Do góry