Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
9696
Reakcje/Polubienia
28011
URL Disabler to przenośny (nie wymaga instalacji) i darmowy program do uproszczenia procesu blokowania adresów URL dla użytkowników przeglądarek Google Chrome, Mozilla Firefox i Chromium EDGE. Użytkownik może dowolnie udostępniać, modyfikować, eksportować i importować listę adresów URL do zablokowania.

Użytkownicy z nieograniczonym dostępem do Internetu nieustannie walczą z infekcjami złośliwym oprogramowaniem i są narażeni na wyciek informacji. Pobieranie materiałów chronionych prawem autorskim z sieci firmy może narazić firmę na postępowanie prawne. Blokowanie stron znacznie zmniejsza to ryzyko i chroni przed przypadkowym przeglądaniem niektórych witryn. Może również pomóc w oszczędzaniu przepustowości dla aplikacji o znaczeniu krytycznym. Ograniczenie dostępu do określonych adresów URL może również poprawić produktywność i pomóc w utrzymaniu koncentracji, ta kwestia jest szczególnie ważna dla dzieci, które muszą się uczyć.

Korzystanie z oprogramowania do blokowania witryn internetowych w celu kontrolowania dostępu do Internetu może być korzystne zwłaszcza dla firm, szkół, które chcą przestrzegać przepisów dotyczących ochrony dzieci i publicznie dostępnych usług WiFi, które chcą zapewnić przyjazne rodzinie środowisko przeglądania oraz dla użytkowników domowych.
źródło:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Pobieranie:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

URL Disabler nie korzysta z metody pliku „%SystemRoot%\System32\drivers\etc\hosts”, dlatego zresetowanie pliku Hosts nie ma wpływu na reguły blokowania.
 
Do góry