ODDAM USA Google Play 10 Dollar Gift Card

DziadDalf

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
3362
Reakcje/Polubienia
1972
Miasto
Z DziadLandu ;p
Podobno, ja tak słyszał że wystarczy zmienić kraj gdzieś w opcjach :scratchi powinno działać bez vpnów.

ps. pay.google.com - Profil płatności - Kraj lub region - i tam się chyba dodaje -> Utwórz nowy profil... ale czy to działa i co tam dalej jest to nie wiem
 
Ostatnia edycja:

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19204
Reakcje/Polubienia
55890
Podobno, ja tak słyszał że wystarczy zmienić kraj gdzieś w opcjach :scratchi powinno działać bez vpnów.

ps. pay.google.com - Profil płatności - Kraj lub region - i tam się chyba dodaje -> Utwórz nowy profil... ale czy to działa i co tam dalej jest to nie wiem

Próbowałem kombinacji z profilami i nic to nie dawało. Przy próbie dodania kodu otrzymywałem zwrotnego e-maila o błędzie i nakazie wysłania odpowiedzi z ręcznie wpisanymi danymi z gift card (kod, nazwa sklepu, adres). Jednak pomimo wysłania tych danych nie otrzymywałem odpowiedzi i po kilku próbach dałem sobie spokój.
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19204
Reakcje/Polubienia
55890
Próbowałem kombinacji z profilami i nic to nie dawało.

Zapomniałem dodać, że na potwierdzenie wysyłałem również zdjęcie Gift Card. A było to niedawno, gdy byłem w Polsce (grudzień 2021).
 

DziadDalf

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
3362
Reakcje/Polubienia
1972
Miasto
Z DziadLandu ;p
@Grandalf ja tam jak miał z tym styczność w 2016, i z tego co mi powiedziano jedyne co ich interesowało to kraj z którego jest ten gift card, nic poza tym.
Ale pewnie się to zmieniło, i się zabezpieczaj przed "nadużyciami". A używałeś vpna czy w to się nie bawiłeś?
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19204
Reakcje/Polubienia
55890
A używałeś vpna czy w to się nie bawiłeś?

Próbowałem z VPN i bez (bo myślałem że może blokują), ale niestety bez rezultatu. W profilu wszystko pokazywało poprawnie i tyle.
Jednak nie chcę wyrokować, bo być może komuś będzie działać. Opisałem tylko moje perypetie :zaciesz
 
Do góry