VPNSecure: Lifetime Subscription (91% off)

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35567
Reakcje/Polubienia
24594
Miasto
Trololololo

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19144
Reakcje/Polubienia
55677
VPNSecure: Lifetime Subscription (91% off)
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Przeczytałem parę recenzji o VPNSecure i zaciekawiło mnie takie stwierdzenie:
And sure enough, when you dig through the boring
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
, the company claims that it has the right to monitor you if they believe you are using the site illegally.
To taka furtka do śledzenia. Bo aby stwierdzić, że ktoś używa tego VPN nielegalnie, to muszą monitorować jego poczynania.

Ze swej strony nie polecałbym tego produktu.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35567
Reakcje/Polubienia
24594
Miasto
Trololololo
Przeczytałem parę recenzji o VPNSecure i zaciekawiło mnie takie stwierdzenie:

To taka furtka do śledzenia. Bo aby stwierdzić, że ktoś używa tego VPN nielegalnie, to muszą monitorować jego poczynania.

Ze swej strony nie polecałbym tego produktu.
Większość VPN'ów monitoruje twierdząc że tego nie robi :kupa :smutek ale do oglądania :bea, pobierania torrentów, oglądania filmideł czy korzystania z promocji przeznaczonych dla innych się nada :przeszcz
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19144
Reakcje/Polubienia
55677
Większość VPN'ów monitoruje twierdząc że tego nie robi :kupa :smutek ale do oglądania :bea, pobierania torrentów, oglądania filmideł czy korzystania z promocji przeznaczonych dla innych się nada :przeszcz
Do tego to się nada :)

Ja używam NordVPN i w ich polityce prywatności można przeczytać:
Operating under the jurisdiction of Panama allows us to guarantee our no logs policy, which means that your activities while using the privacy solutions created by NordVPN.com are not monitored, recorded, logged, stored or passed to any third party.

NordVPN have a strict no logs policy when it comes to seeing user activity online: being based in Panama, which does not require data storage or reporting, NordVPN is empowered to deny any third party requests. Period.
 
Do góry