Olga

Bardzo aktywny
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
564
Reakcje/Polubienia
1
Świetnie.Dodatkowo leciutki jak piórko.Miałam Look'n'stop jeszcze za czasów XP.
Po przesiadce na Win7, trzeba było poczekać troszkę,gdyż wsparcie siódemki lekko się ślimaczyło.Teraz jest to,do czego byłam zawsze przyzwyczajona.Solidnie i lekko. :D
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35904
Reakcje/Polubienia
24984
Miasto
Trololololo
A jak ma się sprawa z tworzeniem regułek? Czytałem że wszystkie należy ręcznie ustawiać
może jakiegoś screna z GUI programu ?
 

polak900

Bardzo aktywny
Dołączył
7 Czerwiec 2010
Posty
558
Reakcje/Polubienia
0
olgixx napisał:
Świetnie.Dodatkowo leciutki jak piórko.Miałam Look'n'stop jeszcze za czasów XP.
Po przesiadce na Win7, trzeba było poczekać troszkę,gdyż wsparcie siódemki lekko się ślimaczyło.Teraz jest to,do czego byłam zawsze przyzwyczajona.Solidnie i lekko. :D

dzięki za info. obecnie mam zestaw jak z podpisu i do tego fw win 7 który na warunki domowe mnie wystarczy, oczywiście wspomagany jest prze tą innowacyjną zaporę w DWPF trochę zmodyfikowaną żeby nie sprawiała mi problemów
ale zbieram cały czas informacje na temat zapór bo w przyszłości nie wykluczam że czegoś nie dołożę do zestawu.
 

Olga

Bardzo aktywny
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
564
Reakcje/Polubienia
1
Kiedyś tak trzeba było robić.Teraz wystarczy pobrać ze strony producenta gotowe regułki,skonfigurować w/g
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

i hula jak złoto :D
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35904
Reakcje/Polubienia
24984
Miasto
Trololololo
olgixx napisał:
Kiedyś tak trzeba było robić.Teraz wystarczy pobrać ze strony producenta gotowe regułki,skonfigurować w/g
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

i hula jak złoto :D


Dzięki wielkie :) Tego programu to jeszcze mój system nie widział.............hm....
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35904
Reakcje/Polubienia
24984
Miasto
Trololololo
LnS całkiem dobry jest,były chyba gdzieś jakieś testy,chyba Hipsa w nim nie ma .
 

Olga

Bardzo aktywny
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
564
Reakcje/Polubienia
1
Kilka lat temu u Matouska był nr1. Wtedy były to jeszcze testy firewalla a nie hips'a. Używam do tego Defense wall'a z hips,więc lekki Look'n'stop bez niego jest odpowiedni. Poza tym hm...sentyment? :D
 

korben

Bardzo aktywny
Dołączył
12 Sierpień 2010
Posty
107
Reakcje/Polubienia
0
Returnil + Outpost Pro 7 z wygasłą lic.

Do tego testuję Spy Sheltera - dobre, bo Polskie ;)
 

korben

Bardzo aktywny
Dołączył
12 Sierpień 2010
Posty
107
Reakcje/Polubienia
0
&uuu superowo, od 10 dni próbuję ustawić net na livecd lub Wubi - bez rezultatów. Gdyby ktoś miał doświadczenie chętnie skorzystam. Podobno winę ponosi producent mojego lapa eh

a odnośnie tematu - Returnila zasąpi Shadow Defender
 
Do góry