Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19144
Reakcje/Polubienia
55677
Przeglądarka internetowa Web Freer pozwala bezpiecznie przejść do dowolnej witryny internetowej, szyfrując sesję i wymianę danych między komputerem a serwerami sieciowymi. Sesje są szyfrowane za pomocą 256-bitowego protokołu HTTPS/SSL.

Główne cechy to:
-bezpieczniejsze przeglądanie stron internetowych
-więcej prywatności w Internecie
-większa ochrona tożsamości osobistej
-dostęp do dowolnej strony internetowej.

Szyfrowanie HTTPS ma zapewniać korzyści, takie jak poufność i integralność. Nasze informacje pozostają poufne, ponieważ tylko przeglądarka i serwer mogą odszyfrować ruch. Integralność chroni dane przed modyfikacją bez naszej wiedzy. Protokół HTTPS działa niemal tak długo, jak Internet, ale jest używany głównie przez witryny, które obsługują witrynę internetową naszego banku lub zakupy.
Przeglądarka Web Freer domyślnie włącza połączenie HTTPS między komputerem a naszym serwerem i przekazuje zaszyfrowane połączenie do docelowej witryny, którą zamierzasz odwiedzić. Jest to o wiele bezpieczniejsze ustawienie i może chronić integrację informacji dla wszystkich użytkowników.

WebFreer Portable ADs Free, to specjalna wersja przeglądarki Web Freer, którą można uruchamiać z pamięci przenośnej USB czy dysku zewnętrznego.
Główne cechy to:
-szybsza niż oryginał
-przebudowany „webfreer.exe”, aby uniknąć problemów z anty wirusami
-pobieranie filmów z Youtube przez rozszerzenie ClipConverter
-rozszerzenie modułu integracji Internet Download Manager
-usunięte reklamy własne
-zmieniono stronę główną na Google.com.
-zmiana serwera proxy ręcznie z menu
-blokowanie wyskakujących okien
-DoNotTrackMe – rozszerzenie do blokowania trackerów (serwer w sieciach BitTorrent przekazujący informacje o innych użytkownikach pobierających dany plik).
źródło:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


WebFreer_Portable_ADs_Free_2.jpg


WebFreer_Portable_ADs_Free_3.jpg

Strona domowa:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Strona domowa:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Wersja instalacyjna:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Wersja Portable:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19144
Reakcje/Polubienia
55677
2. z ta poufnoscia to bym nie przesadzal... porownajmy dwa cytaty:
Tyle ze zeby jasne bylo: wszystkie dane i tak przesylamy przez proxy Appaxy Inc z Ontario :)

Ale projekt jest ciekawy i może go dopracują :)
A ja i tak i tak cały ruch puszczam przez NordVPN , więc aż tak bardzo mi to nie przeszkadza ;)

P.S. Uśmiałem się dzisiaj :D Zamówiłem SSD Samsunga 860 Pro 1GB i w poniedziałek DPD miało go dostarczyć. Niestety, kierowca do mnie nie dotarł, a dostałem SMS-a że nikogo nie było w domu :) Więc wszedłem na czat online i pojechałem sobie po nich. Przeprosin nie było końca. Dzisiaj przyjechał ten sam kierowca, ale zaparkował kilka numerów dalej. Nawet nie zapukał, tylko wrzucił paczkę przez luft na listy i spierdzielił. Chyba nie chciał mieć ze mną konfrontacji. :zaciesz
zstg09S.gif
zstg09S.gif
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19144
Reakcje/Polubienia
55677
Szkoda ze to SSD, ale zawsze mozesz sprobowac spytac dlaczego tak postapili z pamiatkowym nocnikiem od domku dla lalek z chinskiej porcelany z XII w i kto to teraz poskleja
zstg09S.gif
Lol dobre :D Miałem zadzwonić, aby zapytać "czemu nie zapukał"
zstg09S.gif
ale odpuściłem. Dysk jest sprawny, więc nie będę gościa gnębił ;)
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19144
Reakcje/Polubienia
55677
WebFreer Portable ADs Free 2.0.0.4

Web Freer został poddany migracji do nowego projektu, wszystkie wersje 1.x.x.x przestaną działać.
What's New?

2018.05.26
+ Epic Browser's Proxies added.

2018.05.23
+ Its using ShadowSocks Proxy now.
+ Using the latest version of Chromium.
* WebFreer Portable can open All websites, the original one can't.
+ All Ads Removed.
+ Antivirus issues solved.
Portable:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Portable .paf:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry